לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

קניית רכב מליסינג

קניית רכב מליסינג, כמה פרטים שאתם חייבים לדעת

קניית רכב מיליסינג

 

ממש כשם שאנשים מצליחים לרכוש בית ע"י משכנתא, כך אנשים מצליחים לרכוש רכב ע"י ליסינג. עם זאת יש לדעת שניתן למצוא מגוון סוגי ליסינג בין החברות השונות, אך באופן כללי ניתן לציין שיש שני סוגי ליסינג: פרטי (ויש שקוראים לזה מימוני) ותפעולי. באופן כללי נציין שליסינג מהווה אופציה שמאפשרת לקבל סוג של הלוואה עבור רכישת רכב עבור תקופה ארוכת טווח, ושהחברות השונות מציעות תנאים שונים, כך שגם אם מדובר באותו דגם של רכב, ניתן יהיה למצוא עבורו מגוון סוגי ליסינג, ועל כן יש לבחון היטב במה מדובר בטרם מתקבלת החלטה, וכמובן שגם ראוי לבצע השוואות בין החברות השונות.

ליסינג פרטי

נתחיל עם קניית רכב מליסינג פרטי. סוג זה של ליסינג מאפשר ליהנות מהחלפת הרכב בתדירות יחסית גבוהה (כל שנתיים שלוש), וזאת מבלי להתעסק עם תהליך של מכירה ורכישה. במה מדובר? ובכן יש לשלם סכום ראשוני כמקדמה, ולאחר מכן יש לקבוע את גובה הסכום החודשי ואת התקופה המדוברת בה יש לשלם (למשל שלוש שנים). בסוף התקופה ניתן להחליט האם משלמים את הפער וזוכים להחזיק ברכב, או לחלופין האם עוברים לרכב יותר מתקדם ורק מחדשים את תנאי הליסינג- בהתאם לסכום שנותר לשלם. כאמור רבים בוחרים להחליף רכב, כך שהם נמנעים מהתעסקות של מכירה ורכישה.

ליסינג תפעולי

מאחורי המונח "ליסינג תפעולי" נמצאת המשמעות הבאה- לרוב הרכב נשאר בבעלות החברה, ובו בזמן האדם שנהנה מהרכב משלם לחברה עבור השימוש, וכל פעולה שקשורה לתפעול או לתחזוקת הרכב. באופן שכזה זוכים לראש שקט, וגם אם הרכב זקוק לטיפול יקר, אין זה מטריד כלכלית את בעל הרכב, כי התשלום מועבר ישירות אל חברת הליסינג. כמובן שגם פה יש לשלם מקדמה ראשונית, לצד סכום חודשי קבוע עבור תקופה ידועה מראש.

משמעויות נסתרות

ראוי לדעת שכאשר מדובר בבחירה לבצע קניית רכב מליסינג, הרי שניתן ליהנות מהטבות מס, וזאת כיוון שרשויות המס רואות ברכב נכס ששייך לעסק מורשה או לחברה בע"מ. מכאן שניתן לראות שהרבה חברות בוחרות לבצע ליסינג, וכך הן בעצם זוכות להרוויח פעמיים. פעם אחת החברות זוכות לבצע רכישה יותר מתונה ואף אפשרית, ופעם שנייה החברות זוכות מהטבות מס, כך שללא ספק מדובר ברווח כפול. אם גם אתם מבקשים להרוויח מכך, אתם מוזמנים לפנות אל "אוטו קאר מוביל", וליהנות מהיצע רכבים מפואר ואיכותי לצד הצועות מימון שמומלץ להכיר.

אוטו קאר מוביל מציע מגוון אפשרויות לליסינג תיפעולי או פרטי, יש דברים שכדאי מאוד לדעת לפני קבלת החלטה איזה מסלול ליסינג הכי מתאים לך.
מומלץ מאוד לתאם פגישת ייעוץ חינם אם אחד מנציגי אוטו קאר מוביל אשר יתאימו לך את המסלול הנכון בשבילך.