לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מחירי רכב איך לדעת, האם המחיר נכון?

כמה עולה רכב, שאתה מעוניין לרכוש? אתה מכיר את הסכום? ומה תגיד, במקרה שהסכום גבוה מדי או נמוך מדי? בזמן בדיקת מחירי רכב, איך לדעת, האם המחיר שמציעים לך נכון? לפי המחירון, או לפי שיקולים אחרים? מאילו פרטים מרכב מחיר הרכב, אותו המחיר שהמוכר מציע לך?

המרכיבים המופיעים בכל אחד ממחירי הרכב, הם: מחיר יצירת הרכב, שכולל גם את מחיר החומרים שמהם נוצר הרכב, וגם את מחיר העבודה של אנשים, שעבדו על יצירת רכב זה, ושל הפעלת כל הטכנלוגיות, שהשתמשו בהם בזמן יצירת הרכב.

גם כן, כל ההוצאות של המפעל, לדוגמה על חשמל, וכדומה גם כן נכללים בדרך כלל במחיר הראשוני של הרכב, מחיר ההובלה של הרכב למקום המכירה, ככל שההובלה נמשכת יותר זמן, ככל שמביאים את הרכב ממקום רחוק יותר, ובצורה מסובכת ויקרה יותר, ככל שיצרנים או הנציגים שלהם חייבים לשלם יותר מיסים על ההובלה, כך הסכום הזה, שיתווסף למחיר הרכב הסופי, יהיה גבוה יותר.

סכום של כל המיסים שיצרנים או אנשים אחרים שמוכרים את הרכבים, חייבים לשלם בישראל על זכות מכירת המכוניות, סכומים, שמוכרי הרכב "מכניסים בתוך הרכב" בזמן תהליך הכנת למכירה. בדיקות מסוימות, יצירת תנאים מתאימים להחזקת הרכב,עבודתם של עובדי החברה, בניית ותחזוקת אתר אינטרנט, הוצאות על פרסום וכדומה.

המחירונים שאליהם סומכים ישראלים בהרבה מקרים, כאשר בודקים את מחירי הרכב, נותנים את המחיר הממוצע, לכן, במקרה שבחנות או בלוח רכבים אתה רואה מחיר קצת אחר, זאת לא סיבה לדאגה.

בחברות שעובדות בשוק מכירת רכבים כבר מספר שנים, המחירים יהיו נמוכים ממחירונים, מפני שבחברות אלה מכירים את השיטות שבעזרתן אפשר להציע ללקוח מכוניות באיכות גבהה ובמחירים סבירים ביותר..