לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

לוח רכב על מה לשים לב?

החלטת לבחור לך רכב חדש או רכב יד שנייה, רכב ראשן בחייך או עוד רכב, רכב יחיד או רכב בנוסף לרכב או רכבים, שכבר רכשת... בכל מקרה, הרצון שלך הוא, לבחור רכב לקנייה בלוח רכב, ברשת העולמית.

ואתה צודק, מפני שלבחירה כזאת מספר יתרונות נראים לעין, אפילו ממרחק רב. 
אבל לוחות רכב שונים, הם שונים מאוד.

בדיקה קטנה במערכת חיפוש כבר תציג לך עשרות אפשריות ללוחות רכבים, אבל האם אתה רוצה באמת לבדוק את כולן? או שאתה מעדיף לבחור מספר לוחות רכבים הכי טובים ומעוניין בעשר דקות ראשונות, כאשר אתה נכנס ללוח רכב, כבר להבין, האם אתה נשאר פה לעיון וקבלת מידע נוסף, או שאתה "מסתובב והולך"? במקרה שאתה מעוניין דווקא בדברים הנ"ל, כדאי לך לשים לב לכמה דברים ברגעים הראשונים, כאשר אתה נכנס לעמוד מסוים של לוח רכב.

קודם כל, העיצוב של העמוד חייב להיות מותאם לנושא. מוזר יראה לוח רכב, שמעוצב בצבע ורוד בהיר, אם תמונות של פרחים או פיות.

גם כן, העיצוב של לוח רכב באתר רציני, המעוניין בעבודה אם לקוחות, חייב למשוך את הלקוח, לתת לו הרגשה נעימה, לעודד אותו להמשך הסיור באתר.

העיצוב אמור להיות פשוט, בלי אלמנטים רבים ומסובכים מדי. המידע באתר אמור להיות ברור, מסודר ונגיש. גם כן, אופן שבו חייב להיות מוצג המידע, צריך לעזור ללקוח לקלוט את המידע הזה, ולא להפריע לתהליך.

באתר אמין של חברה שנמצאת בשוק מכירת רכב כבר מספיק זמן, ומעוניינת באינטרסים של הלקוח, וגם כן באינטרסים של עצמה, המידע על הרכבים, על המחירים, על תנאי מימון רכב ועל כל הדברים הקשורים לנושא, יינתן באופן פתוח, כל משתמש שנכנס לעמוד לוח רכב יקבל אותו ב"קליק" אחד או שניים, ולא יהיה לו צורך לברר את הפרטים המעניינים אותו באמצעות מספר רב של מיילים א שיחות טלפון.

בלוח רכב טוב המידע הוא מלא עד כמה שאפשר. בלוח רכב טוב המידע לא סותר את המידע שהלקוח מקבל, במקרה שבחר להמשיך ולרכוש רכב באמצעות לוח רכבים זה. בלוח רכב טוב תמיד קיימים קישורים טלפוניים וכתבת דואר של האחראיים על לוח מסוים זה.