לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

תרופות ברכב שלך, כמה נקודות חשובות

קנית רכב, כדי לשמור על בטיחות ונעימות הנסיעות, אתה תמלא את הרכב במספר דברים, שחייבים להיות בכל רכב ליסינג או רכב שרוכשים, בחנות או בכל מקום אחר. וחלק בלתי נפרד ממילוי הרכב הוא – תרופת מסוימות, שחייבות להיות לכל נהג. לתרופת אלה בגדול מטרה אחת – לשמור על הבריאות של הנהג ושל הנוסעים שלו. 

אבל יש גם כמה נקודות חשובות שחובה לזכור בקשר לתרופות ברכב שלך.

קודם כל, לכל התרופות חייב להיות תוקף שימוש שלא נגמר כבר אתמול או ייגמר מחר-מחרתיים. 

התרופות חייבות להיות "טריות", וכדאי "לרענן" אותן כל פרק זמן מסוים. חוץ מזה, את התרופות חובה להחזיק במקום יבש, חשוך וקריר, רחוק מהישג ידם של הילדים, נעול היטב, כדי שהתרופות לא ילכו לאיבוד ולא יתפזרו בכל הרכב.

גם כן, ברגע שאתה הולך לרופא כדי שהוא יציע לך תרופות מסוימות, תגיד לו שאתה נוהג ברכב, מפני שעובדה זו יכולה להשפיע על בחירת התרופות. בשום אופן אל תשנה את כמות התרופות שאתה חייב לקחת, ותיקח אותם בזמן המיועד לכך. 

על תקנה תרופות בשום מקום חוץ מבתי מרקחת בעלי אישורים למכירת תרופות. לפני הנסיעה תבדוק, שיש לך את כל התרופות שאתה חייב, ובכמות מספקת. 

במקרה שאתה חייב להתחיל בלקיחת תרופת חדשות, על תנהג ברכב בכמה ימים ראשונים מהתחלת לקיחת תרופות אלה.

תזכור, שלפי נתונים סטטיסטים, לפחות 20% מכל תאונות הדרכים, מתרחשים בגלל השפעה פוגעת של תרופות על הנהגים. לכן, לא צריך לזלזל באמצעי הזהירות כאשר מדובר בלקיחת תרופת בזמן הנהיגה.