לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

הנהגים המסוכנים ביותר

הפכת מהולך רגל לנהג? כמובן שאתה לא היחידי בעולם ובארץ. לפי סטטיסטיקה, בישראל לכל אדם חמישי יש רכב משלו או רכב ליסינג. ובין הנהגים יש אנשים שונים יותר או פחות זהירים, יותר או פחות שומרים על כללי הנהיגה, יותר או פחות חושבים על הביטחון בדרכים וזה לא סוד, שבין אנשים שקנו פעם רכב, או קיבלו אותו בדרך אחרת, יש גם נהגים מסוכנים מאוד.

לפי נתונים סטטיסטיים שנאספו בעשור האחרון, הנהגים המסוכנים ביותר, הם: אנשים צעירים, שקיבלו רישיון נהיגה לפני כשנתיים, שלוש, בעיקר אנשים אלה יכולים לגרום סיכון לנהגים אחרים, להולכי רגל ולעצמם, כאשר הם שיכורים או מסוממים, אנשים, שהתחילו לנהוג מחדש, אחרי הפסקה גדולה של יותר מחמש שנים. נשים שיש להן ילדים, יכולות להיות נהגות פחות זהירות, כאשר הילדים שלהן לא נמצאים איתן ברכב, ולהפך, הן ממהרות לילדים, שמחכים להן בבית ספר, בגן או מקום אחר.

גברים בכלל יותר מסוכנים בכביש, מאשר נשים בכלל, בין קבוצת אנשים עד גיל 30, הקבוצה של נהגים מסוכנים יותר, הם נהגים בני 18-21, מאשר אנשים מבוגרים יותר, בין קבוצת אנשים בני 30 שנה ויתר, זהירים ביותר הם נהגים בני 40 עד 60 שנה, משני המינים.

נהגים, שלא הרוויחו בעצמם כסף לקניית הרכב שלהם, נוטים לשמור עליו ולהיזהר בכביש פחות, מאשר נהגים שרכשו מכונית על כסף שהגיע אליהם דרך עבודה קשה. - נהגים, שרגילים לנסוע בשעות ערב ולילה, יותר מסוכנים לנהגים ברכבים אחרים, לעצמם, מאשר נהגים, שרב הזמן נוסעים בשעת היום.