לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך לקשט את הרכב שלך בצורה נכונה

הרכב שלך טוב, אבל הוא דומה לאלפי רכבים אחרים בארץ ובעולם. ואתה מעוניין להכניס קצת שוני בדגם הזה, לעשות משהו, כדי שמכונית שלך תהייה שונה מכל הרכבים, ושתדגיש את האישיות שלך, מה אפשר לעשות בשביל להגשים מטרה זו וגם לא לבזבז יותר מדי כסף? אפשר לקשט את הרכב מבפנים או מבחוץ.

צריך לעשות זאת בצורה הנכונה. באיזה אופן אפשר לקשט את הרכב? אפשר לצבוע אותו או להדביק מדבקות, או לשים ולתלות בפנים צעצועים, פרחים מלאכותיים, ודברים אחרים קטנים ונחמדים. אך חשוב להתחשב בכך, שכל זה נמצא ברכב ועל הרכב, צריך לשים לב לכך, שכל הדברים הקטנים בתוך הרכב יהיו יציבים במקומותהם, לא משנה אם הם עומדים, יושבים או תלויים באוויר, מפני שאם על ראשו של הנהג בזמן הנסיעה במהירות של 120 קמ"ש ייפול איזה דובון חמוד, זה יכול לגרום להסבת תשומת לב של הנהג מהכביש וכתוצאה מכך, לתאונת דרכים.

גם כן לא צריך לשכוח, שצעצועים רכים יכולים להיות "מחסן" של אבק וחיידקים ולגרום לאלרגיות, בייחוד לאנשים רגישים ולנוסעים של הנהג, בייחוד אם אלה ילדים קטנים או נשים בהריון.

כל הקישוטים, במיוחד אלה, שכל הזמן נמצאים מול העיניים, לא צריכים להיות בצבעים אגרסיביים. מדובר בצבעים זוהרים, צבעים לוהטים, כמו אדום או סגול "בוער". צבעים כאלה מעייפים את העיניים ויכולים לגרום לכאבי ראש של הנהג. עדיף לבחור בצבעים שקטים, כמו כחול, לבן, ירוק, וכדומה. - וכמובן, צעצועים ומדבקות חייבות לא להסתיר לנהג את המראות ואת החלונות, להשאיר מספיק מקום, כדי שנהג יראה מה שקורה מסביב, על הכביש, בזמן הנסיעה.