לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איזה סוג בגדים עדיף ללבוש לנהג?

האם חשבת פעם, אלו בגדים עדיף ללבוש, כאשר אתה מתכונן לנסיעה ארוכה ברכב, שאלת הלבוש חשובה לא רק לנשים, אלה לנהגים משני המינים, ובראש ובראשונה, לא מבחינת היופי. נהג חייב להתלבש כך, שיהיה לו נוח גם לנהוג גם להיכנס ולצאת מהרכב. לכן, הבגדים הכי מתאימים לנסיעה ברכב פרטי, הם: בגדים נוחים, הם לא צריכים להיות צרים מדי, וחייבים להיות מבד נוח, לא קשה מדי, לא חם מדי ולא קר מדי. צריך לחשוב על הטמפרטורות ברכב, לפני בחירת בגדים לנסיעה.

הבגדים גם לא צריכים להפריע לתנועות הידיים והרגליים, הם חייבים להיות בדיוק במידה של הנהג ואפילו רחבים יותר, בגדים שאפשר לשבת בהם הרבה זמן. יש כמה סוגי בגדים שנוח ללכת להסתובב בהם, אבל בישיבה ממושכת הם מתחילים להפריע וגורמים לתחושה לא נעימה בגוף. מבגדים כאלה נהג חייב להתרחק.

בגדים מבדים טבעיים. בגדים כאלה נותנים לעור "לנשום", ולכן הם יותר טובים מבגדים סינטטיים. ובקשר לנעליים, בייחוד לנשים ממליצים על נעליים בלי עקבים, אבל יש נשים שדווקא עקב עוזר להן ללחוץ על הדוושה, ולכן הבחירה היא אישית, בעיקר שיהיה נוח לנהוג. אבל ממליצים לא ללבוש מגפיים גבוהים מחומר קשה, בגלל שזה מפריע לתנועות הרגליים.

בדרך כלל לבוש של נהגים משני המינים, הוא: נעליים בלי עקבים, לרוב נעלי ספורט, מכנסיים מבדים רכים או גינס, וחולצה נוחה, ויכול להיות בחורף גם מעיל קל ולא ארוך מדי. במקרה שבגדים אלה לא מתאימים למטרות, שבגללן אתה עובר את הנסיעה, לדוגמה, כאשר אתה מנסה להגיע לאירוע או שבעבודה שלך אתה חייב ללבוש בגדים בסגנון מסוים, כדאי לך לקחת בגדים להחלפה וללבוש אותם בתום הנסיעה, ברכב או כאשר אתה יוצא ממנו, אבל לא לפני הנסיעה, מפני שזה מוביל לאי נוחות רבה.