לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

ילד ברכב, חמישה חוקי בטיחות

יש לך ילד ברכב, למליוני אנשים יש גם ילד גם רכב, והם מסיעים את הילד ברכב, וילד מכיר טוב מאוד את הרכב, אבל לפעמים המצב של ילד ברכב מוביל לתקריות ממש לא נעימת. כדי שדברים כאלה לא יקרו לך ולילד שלך, תשמור על חמישה חוקי בטיחות, בזמן המצאות הילד ברכב.

חוק ראשון:
בנסיעה הראשונה שלו, ילד לא נמצא לבד, רק אם הנהג. חוץ מנהג, שכמובן עסוק בנהיגה עצמה, חובה שיהיה ליד הילד עוד אדם, שילד מכיר ואוהב אותו. מלווה כזה גם ישמור על הילד, וגם יעזור לו, במקרה שמשהו לא יהיה בסדר איתו, וגם יגיד לנהג לעצור במקרה הצורך.

חוק שני: ילדים נוסעים רק בכיסאות ילדים, עד לגיל שמצוין בחוק. וכמובן חגורות חייבות להיות חגורות.

חוק שלישי: ילד לא נשאר לבד ברכב, פתוח או סגור! זה יכול לפגוע בבריאותו של ילד קטן, וילד גדול יותר יכול לגרום לפגיעה ברכב או לנסות לנהוג בו.

חוק רביעי: לפני הנסיעה חובה להסביר לילד מספיק בוגר את החוקים הפשוטים שאליהם הוא חייב לשמור בזמן הנסיעה. לדוגמה: שאסור להפריע לנהג, אסור לגעת במראות על הרכב, אסור לפתוח את הדלת בזמן הנסיעה, אסור לפתוח את החגורות, אסור לעשות עוד מספר דברים, כדי שהנסיעה תעבור בשלום.

חוק חמישי: ילדים לא צריכים לקחת חפצים מסוכנים לרכב. מדובר בחפצים, שבזמן השימוש בהם, ילד יכול לפגוע בעצמו, באחרים, או ברכב.