לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

נהג, מה אתה רואה במראה?

יש מראות, המראת האלה, כפי שכל נהג, ואפילו הולך רגל, יודע, מיועדות למטרת צפייה במה שקורה בכביש, מסביב לנהג ומאחוריו. אבל לכל נהג, בייחוד אם הוא נהג חדש, יודע איך לכוון את המראות על הרכב, כך שהן יממשו את המטרה שלהן במלואה. והכוונת מראות היא בין הדברים הראשונים שנהג חייב לעשות אחרי שהוא רכש רכב, כדי לכוון בצורה הנכונה את המראות הצדדיות, תעשה את הדבר הבא: תשב בתוך הרכב, תסובב את הראש שמאלה, תסתכל דרך החלון ותסובב לאט את המראה השמאלית, עד שלא תוכל לראות בה את הרכב שלך, שאתה יושב בו.

אחר כך תסובב את הראש למרכז, ותסובב את המראה הימנית, עד שגם כן תוכל לראות בו את הרכב שלך. ובקשר למראה האחורית: תמקם אותה כך, שהמרכז שלה יהיה בערך שווה למרכז של מה שאתה יכול לראות דרך החלון האחורי של הרכב שלך, כאשר אתה יושב בו.

דרך המראה האחורית אתה גם צריך לראות את הצד של הרכב שלך, כדי שתוכל להבין, באיזה מצב הוא נמצא ביחס למכוניות אחרת על הכביש. אבל השתקפות של הרכב שלך לא צריכה לתפוס במראה האחורית יותר מ-2 ס"ם. אחרת לא תוכל לראות כמו שצריך את המכוניות האחרות.

המראה האחורית והמראות הצדדיות יחד חייבות לתת אפשרת לראות את כל מה שקורה מהצדדים ומאחור בלי שטחים שלא רואים. יש שיטה פשוטה לבדוק, האם סדרת את המראות כמו שצריך. תבקש ממישהו לעבור מסביב לרכב שלך, במרחק כשני מטר ממנו כאשר אתה יושב ברכב, ותעקוב אחרי העוזר שלך, אם אתה רואה אתו טוב כל הזמן, וכאשר הוא נעלם במראה אחת, הוא מייד מופיע במראה אחרת, אז עשית הכול נכון, ותוכל לראת במראה את כל מה שצריך.