לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

חמש טעויות עיקריות של אישה בכביש

בנות המין היפה, כאשר נשים יושבות בתוך המכוניות, במקום הנהג, נשים עצמן חושבות שהן יודעת לנהוג לא פחות טוב מגברים, זה נכון, אבל בכל זאת יש מספר טעויות שנשים עושות בזמן נהיגה ברכב, הרי לכם חמש טעויות עיקריות של אישה בכביש.

1) זמן הנהיגה, זמן ליופי. מספר גדול של נשים עובדות מנסות לחסוך בזמן, לכן את הדקות היקרות שמתבזבזות על איפור מנסות "לחטוף" מזמן הנהיגה. או שהן מתאפרות ואחר כך נוסעות במהירות גבוהה יותר ממה שהן רגילות אליה, או שהן מנסת להתאפר בזמן הנהיגה. כל זה יכול להוביל לתאונות דרכים.

2) שיחות טלפון. סטטיסטיקה מראה, שלמרות שהן מודעות לסיכון, נציגות המין היפה מדברות בפלאפונים בזמן הנהיגה פי שתיים יותר מגברים, והשיחות האלה ממושכות יותר. וכמובן בזמן השיחה איכות הנהיגה והריכוז של הנהגת יורד במידה רבה.

3) "כללי הנהיגה קיימים בשביל לציית להם!" אותה הסטטיסטיקה מראה שנשים בערך ב-70% של מקרים שוכחות את כללי הנהיגה, שלמדו בתיאוריה, או לא מצייתות להם, מפני שחושבות ש"שום דבר לא יקרה". גברים מתנהגים כך רק ב-30% של המקרים.

4) מקום לחנייה. מחקרים מראים ש-54% מנשים, כאשר הן נוסעות למקום מסוים, לא חושבת על אפשרויות חניית רכב, לפני שהן מגיעות ליעד, ויכולות להיתקל בגלל זה במקום לזמן רב. בדומה לנשים מתנהגים רק 28% מגברים – בעלי רכב.

5) לעצום את העיניים, כאשר גבר, בזמן הנהיגה, מבין שהוא נמצא במצב מסוכן, וקרוב לתאונת דרכים, הוא ב- 84% מהמקרים פועל במהירות, בניסיון לעשות לפחות משהו. ואישה ב-73% מהמקרים באותו מצב פשוט עוצמת את העיניים, וכמובן, התאונה מתרחשת...