לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך להתחמם ברכב

בחורף, למרות שהוא לא נמשך יותר משלושה-ארבעה חודשים, בכל זאת קר. אומנם, לא מדובר בקור רציני של מינוס 30 מעלת, אבל בכל זאת לא חם, ולא נעים בכלל, בייחוד עם אתה בעל רכב, בחרת אותו כנראה ביחד עם מזגן, שיכול גם לקרר וגם לחמם, או שדאגת להתקין את המזגן או גוף חימום אחר, אבל עד שהמכונית מתחממת, בכל זאת עוברות כמה דקות, קרות במיוחד.... אז מה אפשר לעשת בזמן הזה, כדי להתחמם? אפשר להשתמש בכל מני אמצעי חימום, כמו כיסוי חשמלי למושב שמחמם אותו בדקות ספורות, או בקומקום חשמלי שגם כן מותאם לרכב.

יש גם אפשרות כזאת לפתוח את הרכב, להפעיל את גוף החימום בתוכו ולחכות בחוץ כמה דקות אבל האם בחוץ יותר חם, מאשר בפנים? לא בדיוק.

קיימות עוד מספר דרכים להתחמם בחורף ברכב, או יותר נכון, לפני הכניסה לרכב, כדי שאחר כך יהיה יותר נעים ונוח לנסוע ברכב שלך, שרכשת בלוח מכוניות או במקום אחר. קודם כל, לפני הנסיעה חובה לאכול ארוכה חמה. הכי טוב, שהיא תכלול מרק וקצת בשר ואולי תפוחי אדמה או דייסה. עם אין זמן לאכול בכלל, חובה לפחות לשתות תא או קפה חם, או אותה קערת מרק.

חוץ מזה בבוקר צריך לרחוץ את הידיים והפנים במים חמים. עדיף גם להתלבש בבגדים חמים, אבל יותר טוב ללבוש כמה חולצות קלות יותר, מאשר סוודר אחד חם מאוד, מפני שהאוויר שנשאר בין בגדים, שומר על החום, וכמה שיותר שכבת אוויר אתה תצור על עצמך, כך יהיה יותר טוב. גם כן יהיה מועיל בכל המובנים, עם לפני שתשב לרכב שלך, שרכשת בלוח מכוניות או בחנות, או בכל מקום אחר, תקדיש מספר דקת להתעמלות גופנית. ריצה או תרגילים גופניים פשוטים, שלמדת עוד בבית הספר, גם יחממו אותך וגם ישפרו את המצב הפיזי שלך.