לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

האם לקחת נשק לרכב?

כאשר אתה נוסע ברכב שלך, הדבר החשוב ביותר הוא להגיע ליעד שלך בשלום. אבל לפעמים אתה נתקל במצב שבו משהו מסקן את הבריאות והחיים שלך, כי בין אנשים שאתה פוגש בדרכים, לא לכולם יש כוונות טובות. אז, אתה חייב להתגונן, כדי לשמור גם אליך וגם על הרכב שלך ועל כל מה שיקר לך בין החפצים הנמצאים בו.

מה אפשר לעשות כאשר תוקפים אותך? באיזה נשק אפשר להשתמש? כמובן, אם יש לך רישיון לנשק אמיתי, ואתה גם מכיר את חוקי השימוש בו, פתרת את הבעיה. אבל לרוב הישראלים אין רשות להחזיק בנשק ולהשתמש בו. במקרים כאלה חובה למצוא תחליפים, שגם יגנו אליך מפני התוקף, וגם לא יביאו אותך לבית המשפט בגלל יציאה ממסגרת ההגנה העצמית.

בתור תחליף לנשק ניתן להחזיק ברכב, את הדברים הבאים: לקה לשיער או דאודורנט, או מטהר אוויר כל הדברים האלה יכולים לפגוע בפנים של התוקף ולתת לכם זמן לנסוע ולהזעיק משטרה. אבל בזמן שימוש בכל ה"משפריצים", חובה לשים לב לכיוון הרוח.

כלים למשחקי ספורט מקל בייסבול, לדוגמה, אבל במקרה זה כדאי גם לדעת לשחק בייסבול. בקבוק מלא במים, שגם יכול להפוך למקל טוב. שקית פלפל חריף.

צריך להיות קל לפתוח את השקית ושוב בשימוש בנשק זה חובה לשים לב לכיוון הרוח.

אגרטל או כד כבד ונוח להחזקה ביד. כל דבר אחר, שלא נכנס לקטגוריה של נשק, אבל יכול לשמש בתור נשק. כמובן שהשימוש בדברים האלה הוא רק להגנה של הנהג על עצמו ועל הרכב שלו, וכל מה שהוא חייב לחשוב עליו זה, איך להסיח את דעתו של התוקף לזמן מספיק כדי לברוח ולפנות לעזרה למשטרה או לכל גורם חוקי אחר.

גם כן, לפני שאתה לוקח את תחליפי הנשק איתך תתאמן קצת להשתמש בהם, כדי שהתוקפים לא ייקחו אותם ממך ולא ינצלו למטרות שלהם.