לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

כיצד לצמצם את ההוצאות על הדלק?

כסף לא גדל על העצים. את זה כל אחד מאיתנו יודע, ולכן מנסה לחסוך את הכסף כמה שאפשר. ולכל הנהגים ברשימת ההוצאות תמיד נמצא דלק. זה הגיוני - בלי דלק רכב לא יוכל לנסוע. אז, חובה לקנות דלק. אבל אחד המומחים האמריקאיים חשב על המצב הקזה של הנהגים ומצאה בשבילם חמש שיטות, שעוזרות לצמצם את ההוצאות על הדלק.

שיטה ראשונה: תנקו את הרכב שלכם. ככל שהרכב שלכם כבד יותר, כך יותר דלק מתבזבז בזמן הנסיעה. לכן תוציאו מהרכב את כל מה שלא צריך להיות שם: בגדים ישנים, בקבוקי מים מלאיים, ואת כל שאר החפצים שיש לכם בתא המטען, שעד עכשיו לא היה לכם זמן להוציא את כל זה החוצה.

שיטה שנייה: כדאי לבדוק לחץ האוויר בגלגלים. צמיגים "רכים" הם הגורם הנפוץ ביותר, אשר משפיע ישירות על צריכת הדלק, ברכב מכל, ולא כדאי לנהגים להתעלם מזה. יש לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים, כאשר הם קרים, מפני שהם מתחממים בתנועה. שיטה שלישית: כדי לחסוך בדלק תנסו לנסוע יותר לאט בדרך לעבודה, לבילויים, לקניות או הבית.

תרגישו בהבדל בכמות הדלק שאתם מוציאים כבר אחרי כמה ימים ולא משנה אם יש לכם רכב חדש או רכב יד שנייה ובאיזה.

שיטה רביעית: להשתמש בזהירות בדוושת הגז, מפני שכאשר מכונית, לאחר עצירה, מאיצה מהמקום במהירות גבוהה, היא מבזבזת ברגע אחד כמות די גבוהה של הדלק.

שיטה חמישית: כדי לחסוך, תכבו את המזגן, שאוכל %5 עד 20% של דלק נצרך. תהיו חייבים לפתוח את החלונות וליהנות מאוויר צח – כך ילך פחות דלק בזמן הנסיעה.