לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

חמש טעויות בתהליך רכישת רכב

לקנות רכב זה לא כמו לבחור חולצה חדשה או בקבוק חלב בחנות. רכב זה דבר יקר ובחירה לא נכונה עלולה לקלקל את חייו של הנהג באופן רציני. לכן, בתהליך רכישת רכב, צריך להיות זהיר, לא למהר ולשים לב לפרטים הקטנים. קיימות חמש טעויות נפוצות, שאותן נהגים טריים עושים בתהליך רכישת מכונית משלהם לעיתים קרובות ביותר.

1) הטעות הראשונה היא לסמוך על חברה או אדם לא מוכרים, שאין עליהם שום מידע. לפעמים נהגים חדשים סומכים על מתווכים או בעלי חנויות רכבים, שהם גם לא מכירים אותם, וגם לא מוצאים לגביהם מידע בשום מקורות. נתינת אמון באנשים כאלה יכולה להוביל לאובדן של סכום כסף המיועד לרכישת רכב, ולתוצאת אחרות של רמאות.

2) הטעות השנייה, לחפש מחירים נמוכים מדי. לכל רכב יש מחיר, ובחברה אמינה וטובה לא יבקשו מלקוח יותר כסף ממה שהרכב הזה באמת שווה, אם להתחשב בכל הנסיבות. אבל כאשר מבטיחים לנהג למכור רכב, ששווה לדוגמה 50 אלף שקל, ב-10 אלפים, כדאי לו לחשוב פעמיים, מה הסיבה האמיתית למחיר זול כל-כך.

3) הטעות השלישית, לקנות רכב בלי לנסות לנסוע בו ולבדוק את "בריאותו" בעזרת בודקים שאתה בתור קנה בוחר בעצמך.

4) הטעות הרביעית, לקנות רכב אחרי ביקור במקום אחד בלבד. כדאי לבדוק מספר חניות לפני שתעשה את הבחירה הסופית. בדיקה כזאת אולי תיקח זמן, אבל תחסוך לך גם כסף וגם עצבים.

5) הטעות החמישית, לקנות רכב בלי להתחשב בצרכים היום-יומיים של הנהג. השאלה – מה אתה מתכוון לעשת אם הרכב הזה, אחרי שתבחר אותו בחנות או, לאן תיסע בו? והאם הרכב מיועד רק לך או לכל המשפחה, האם הדבר העיקרי שאתה דורש ממנו, זה מהירות, תא מטען גדול, הצגת מעמד שלך, או משהו אחר. רק אחרי שלקחת את כל הפרטים האלה בחשבון, כדאי להתחיל בבחירת המכונית.