לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך לשמור על חפצים ברכב שלך?

יש לך רכב, לפעמים אתה חייב לעצור ולצאת מהרכב, אולי, כמו חלק גדול של הנהגים, אתה לא תמיד נועל את הדלתות סוגר את החלונות ברכב שלך? ויכול להיות, שאתה גם משאיר חפצים בתוך הרכב, תיקים, ארנקים, אולי דברים שקנית, וכד'.

סטטיסטיקה אומרת, ש-26% מהנהגים בישראל עושים זאת לפחות פעם-פעמיים בשנה. ולכל נהג שלישי לפעמים גונבים חפצים שהוא משאיר ברכב, אפילו אם הוא נמצא ליד המכונית. שיטת הגניבה המקובלת ביותר, כאשר נהג יצא מהרכב ולא מתרחק ממנו, היא כזאת לדוגמה: נהג יצא לעשן ועומד ליד הרכב, פתאום מתקרב אליו אדם, ושואל איזו שאלה. נגיד "איך אני מגיע מכאן עד למושב מסוים?" הנהג, כמובן, מתחיל להסביר, השואל לא ממש מבין את ההסברים, מתחיל להיכנס לפרטים, הנהג לא שם לב למה שקורה לידו, ברכב שלו. ובזמן הדיאלוג הזה השותף של האדם השואל מתקרב לרכב ומוציא ממנו כל מה שיש בפנים תיק, ארנק או משהוא אחר ונעלם מהמקום, ואז גם האדם שרצה לקבל מידע, מסתלק במהירות. והנהג האדיב שם לב לגניבה רק מספר דקות לאחר מכן, כאשר סוף סוף מפנה את תשומת ליבו לרכב.

כלומר, אפשר בקלות לגנוב דברים מהרכב שלך, אפילו כאשר אתה לידו. אין על מה לדבר במצב שבו אתה מתרחק מהרכב, אפילו לזמן קצר מאוד. לכן, כדי לשמור על החפצים שנשארים ברכב שלך, מומלץ תמיד לסגור את כל הדלתות וכל החלונות, ולא משנה שקפצת החוצה לשנייה, ושנעילה ופתיחה של הדלתות תיקח יותר זמן מהיציאה עצמה.

אם אתה משאיר את הרכב פתוח, על תסיר עיניים ממנו, ועל תיתן לשום אנשים תמימים שרוצים לשאול שאלה, להסיח את תשומת ליבך.