לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מה ילד שלך יכול לעשות בזמן הנסיעה?

הנה אתה, בעל רכב שמצאת, מתכוון לנסוע לדרך ארוכה ואתה גם חייב לקחת איתך את הילד שלך. מדובר בנסיעה של כמה שעות, וילדים, בייחוד בגיל הרך ובגילאים צעירים מ-12-14, משתעממים בזמן הדרך, ואינם יודעים במה להעסיק את עצמם.

לכן, זה מה שאתה חייב לעשות לדאוג שלבן או בת שלך לא יהיה משעמם ברכב שלך. על תחשוב שילדך יתעניינו בסיפורי המכוניות של אחרים, או בסיפור שלך על קניית רכב שבו הם נמצאים עכשיו. אולי פעם אחד באמת תצליח להעסיק אותם בסיפור מרתק על קניית רכב, אבל בפעם השנייה זה לא יעבור.

אז תחשוב על דברים אחרים, מה הילד שלך יכול לעשות בזמן הנסיעה? התשובה הכי טובה זה להתרכז בנהיגה בלבד, אבל לעיתים חוק זה אינו נשמר, השימעומום במצבים מסויימים, גורמים להמציא ולהציע את המשחקים? הנה לך כמה הצעות לבידור של ילדיך.

1) משחק הספירה: תציע לילד במשך זמן מסוים, לדוגמה, חצי שעה, לספור את כל המכוניות האדומות, או הירוקות, או כל מכוניות אחרות שהוא יכול להבדיל, ותבטיח לו פרס קטן אם אתם תפגשו מספר זוגי או אי זוגי של המכוניות המודגשות בזמן הזה.

2) תיקח קלטת ריקה לדרך ותבקש מהילד במהלך הדרך להמציא סיפור על משהו שאתם ראיתם במשך הנסיעה. תקליט את הסיפור שאחר-כך כל שאר בני המשפחה יוכלו לשמוע אותו.

3) משחק ההתערבות. אתה יכול להתערב עם הילד שלך על משהו ייחודי שאתם יכולים לפגוש בכביש. לדוגמה, על מספר הסוסים שתראו. או על נהגים של מכוניות אחרות – כמה גברים ונשים תפגשו. או על האם יהיו ילדים ב-5 מכוניות ראשונות שתפגשו במשך זמן מסוים. אבל במשחק הזה גם אתה תהייה חייב לשים לב למה שקורה מסביב, למרות שאתה נוהג.

4) אתה יכול להציע לילד להפוך לצייר ולעשות סקיצות של דברים מעניינים שהוא רואה מסביב בזמן הנסיעה.

5) יש גם אפשרות פשוט לדבר אם הילד שלך, על כל הדברים שמעניינם ומדאיגים אותו. נסיעה ממושכת ברכב שלך יכולה להיות אמצעי מצוין לחיזוק הקשר בינך לבין ילדך.