לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

תרד לשוליים בצורה הנכונה!

ירדת כבר עד לשוליים? עדיין לא? לא נורא. כל בעל רכב שרכש אותו, חנות או כל מקום אחר, לפחות פעם אחת חייב לרדת לשוליים בזמן הנסיעה.
זה קורה מסיבות שונות, או במשך הנסיעה, בגלל תנאי מזג האוויר, מצב הכביש, עומס בכביש או סיבות אחרות, או שבגלל שנהג חייב לעצור בשוליים של הכביש כדי לשתות, לאכול, לדבר בטלפון, להוריד סוודר חם מדי, או לעשות דברים אחרים.

לפעמים ירידה לשוליים היא חובה בגלל שמשהו השתבש ברכב, שקנית בכל מקרה, בשני המצבים האלה צריך לרדת לשוליים בצורה הנכונה. אם אתה חייב לרדת לשוליים בלי לעצור, תוריד את המהירות ותעשה זאת, ואחר כך, אם שום דבר לא מונע ממך חזרה לכביש, אז פשוט תחזור, ותשמור על מהירות מותרת, על תכנס ללחץ, ועל תמהר.

אם אתה רוצה לרדת לשוליים כדי לעצור לזמן מה, תבחר מקום מתאים, ששם המכוניות שעוברות בכביש לא יפריעו לך. תרד לשוליים לאט, תבדוק שמאחוריך אין שום רכבים שאתה יכול להפריע להם. גם כן, תשים לב לתנאי מזג האוויר שתוכל בלי בעיות גם להאט ולעצור וגם לצאת אחר כך לכביש, ברכב שקנית גשם, שלג, ערפל, אדמה שהפכה לבוץ, כך זה יכול לשבש אותך באפן משמעותי. 

כמובן תשים לב למצב בכביש כאשר אתה חוזר אליו, ואל תמהר לשום מקום ועל תפר את כללי הנהיגה, אפילו אם נראה לך, שאתה יורד לשוליים לבדך, ואף אחד אחר אינו עד לתהליך הזה.