לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מה חייב לדעת נהג חדש?

הפכת לנהג חדש, יש הרבה דברים שתלמד בזמן הקרוב על האנשים שסובבים אותך, בייחוד בכביש, על הנהיגה וזאת כבר לא תהיה למידה עם מורה, הניסיון הזה לא תמיד יהיה נעים, אבל תמיד יהיה יעיל ועל עצמך.

יש מספר דברים שכדאי לך לדעת עוד לפני שיצאת לכביש, מפני שעדיף ללמוד אותם בתיאוריה, הלמידה המעשית יכולה להיות עניין יותר מדי אכזרי.

1) כאשר אתה כבר נוהג ברכב שלך, על תפנה את תשומת לבך רק לרכב שנוסע לפניך. אתה חייב לשים לב גם למה שקורה בכביש באופן כללי, למכוניות שמסביבך, מאחוריך, למזג האוויר, לסמלים שונים כדומה.

2) במקרה שאתה מעשן, אם החלטת לעשן בדרך, על תזרוק את הסגריה מהחלון, מפני שהיא יכולה לעוף עם הרוח ולהיכנס גם לחלון פתוח של מכונית אחרת וטוב אם לא לעין של נהג אחר או אחד הנוסעים שלו וגם לחלון האחורי של הרכב שלך, ולעשות שם שרפה קטנה, מפני שבכל רכב יש הרבה דברים דליקים.לעשן בזמן הנסיעה לא כדאי בכלל מפני שעשן פוגע בעיניים של הנהג ומוריד את רמת הראיה שלו.

3) לנהג חדש לא כדאי בזמן הנהיגה, בייחוד במסלולים אינם מוכרים, להקשיב למוזיקה, לרדיו, לדבר עם הנוסעים שלו, בייחוד אם הם נמצאים במושב האחורי, ובכלל לאבד את הריכוז.

4) על תנסה בזמן הנסיעה להסתכל על מד הדלק, על הדוושות או על כל חלק אחר של הרכב, או להסתרק, לשתות ולעשות כל דבר אחר, שגורם לעיבוד ריכוז ל3- שניות ויותר, הזמן הזה מספיק לתאונת דרכים.

5) בזמן התנועה בכביש תנסה כמה שפחות להחליף את הצד שבו אתה נוסע, על תתחיל ב"תחרויות מהירות" עם מכוניות אחרות, על תנסה בכלל לנסוע מהר מדי, אם אין בזה צורך אמיתי, תוריד את המהירות לפני הסיבובים. ותנסה לא לנסוע בשעות ובמקומות שמספר המכוניות בכביש בהם רב מדי.