לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

חמישה דברים הכי מעצבנים ברכב

אתה מתכוון לבחור רכב, חדש או יד שנייה, לפני שאתה עושה את הבחירה הסופית, תחשוב פעמיים... תחשוב על הדברים המעצבנים שפתאום מתגלים ברכב שבחרת. מדובר בדברים קטנים, אבל, כמו שאומרים, קש הוא ששבר את גב הגמל, בכל מקרה דברים כאלה יכולים להפריע לנסיעה ולהנאה מרכב שכל כך הרבה זמן חיפשת בחנויות, חמישה דברים הכי מעצבנים ברכב... על מה, בעצם, מדובר? חוקרים מסוימים, המתעניינים בתחום, בנו רשימה של הדברים האלה, אחרי שראיינו מאות ואלפי נהגים בארצות שונות.

מחזיקי כוסות שאינם מחזיקים, בחלק מהרכבים מחזיקי כוסות הם חלשים מדי, ובזמן התנועה הכוס פשוט "עפה" מהם, ונופלת לרצפה, למושב או למכנסיים של הנהג, ומזל אם בכוס מיץ או קולה, ולא קפה חם. יש גם מחזיקי כוסות, שממוקמים רחוק מדי או נמוך מדי להישג היד של הנהג, שזה גם מאוד לא נוח.

אפשרות לסגור את החלון באופן אוטומטי, אבל לא לפתוח אותו. ברכבים מסוימים כך זה עובד: בלחיצת כפתור אפשר לעלות את הזכוכית בחלון, אבל אי אפשר להוריד אותה באותה הדרך, ובשביל לפתוח את החלון צריך לסובב ידית.

חגורות שאי אפשר לשנות את הגובה שלהן. ברכבים מסוימים את חגורות הבטיחות אפשר להוציא יותר או פחות, אבל אי אפשר לשנות את מיקומן לפי הגובה. זה מאוד לא נוח לאנשים שהגובה שלהם קטן או גדול מהממוצע. לאדם נמוך חגורה כזאת תעבור בצור ותחנוק אותו, ואדם גבוה לא ירגיש בטוח, מפני שחגורה תהייה בסביבות המותניים שלו.

חוסר אפשרויות בהזזת המושב, במספר מסוים של רכבים יש את מלוא האפשרויות להזזת המושב, מישיבה עם גב ישר עד למצב שבו אדם חצי-שוכב. אבל ברכבים אחרים חסר חלק גדול מאפשרויות אלו, שזה משפיע על נוחות הישיבה, ויכול להפריע לנהג.

אפשרויות מוגבלות של סיבוב ההגה. ברוב הרכבים שנמכרים, יש אפשרות גם לסובב את ההגה, וגם להזיז אותו למעלה-למטה וקדימה-אחורה, לנוחות הנהג. הגבלת אפשרות זו גם כן פוגעת באיכות הנסיעה.