לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך לבחור כיסא ילדים לרכב?

יש לך רכב ויש לך ילד, שבגילו לפי חוק הוא עדיין חייב לנסוע ברכב בכיסא ילדים. אז, אם אתה מעוניין לנסוע ברכב שלך, שרכשת, יחד עם הילד הקטן שלך, אתה חייב לקנות בשבילו כיסא ילדים לרכב. על מה צריך לשים לב, כדי לעשות את הבחירה הכי טובה? קודם כל, אתה חייב לדעת, שיש חמישה סוגים של כיסאות ילדים לרכב.

סוג ראשון מתאים לילדים בני מ-0 יום עד שנה, שמשקלם עד 10 ק"ג. סוג שני מתאים לילדים בני מ-0 יום עד שנה וחצי, שמשקלם עד 13 ק"ג. סוג שלישי מתאים לילדים בני שנה עד 4 שנים, שמשקלם 9 עד 18 ק"ג. סוג רביעי מתאים לילדים בני 3-7 שנים, שמשקלם 15-25 ק"ג.

סוג חמישי מתאים לילדים בני 10 -6 שנים, שמשקלם 22-36 ק"ג. הכיסאות האלה הם בצורה שונה, ויש להם אפשרויות שונות למיקום ברכב.
לדוגמה, כיסא לתינוקות הוא יותר אריסה מאשר כיסא, ובה הילד הקטן שוכב, וכיסא לילד בן 6-10 כבר מרגיל אותו לשימוש בחגורות בטיחות של המבוגרים. לא קיים כיסא אוניברסלי שמתאים לילדים בכל הגילאים, לכן חשוב להחליף את הכיסא בזמן, כאשר הילד גדל.

לפני קניית כיסא ילדים, חובה לבדוק כמה דברים:
1. שהכיסא מתאים למשקל הילד וליכולות שלו.

2. שהילד מרגיש נוח בכיסא במשך זמן רב.

3. שיש אפשרות להתקין את הכיסא בתוך הרכב בנוחות ובבטיחות.

4. שיש על הכיסא את סימני הסטנדרט האירופאי של איכות.

5. שיש על הכיסא את כל חגורות הבטיחות שילד צריך לפי גילו.

6. שהכיסא יכול להתקפל ושיש בו כמה מצבים של הגב, ואפשרות של שכיבה לילדים בגיל הרך. כדאי לבדוק את כל הפרמטרים האלה ברכב, שבו אתה מתכוון לנסוע עם הילד שלך, ולא לקנות את הכיסא לפני רכישת הרכב. גם כן עדיף לבחור את כיסא הילדים מאותה חברה שמייצרת את כל חמשת סוגי הכיסאות, כדי לראות מראש איזה כיסא תוכל לבחור לילד, כאשר הוא יהיה גדול יותר.