לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

אופציות שבלעדיהן אי אפשר היום לנסוע ברכב

פעם רכב בפני עצמו היה נס, דבר קסום ומיסטי, דבר שעורר את סקרנות האנשים, והם באו להסתכל על הרכבים ממרחקים רבים. אחר כך בעלות על רכב הפכה למין סימן של כבוד וסטטוס סוציו אקונומי גבוה.

עברו עוד מספר שנים ו"רכב פשוט" כבר היו יכולים להרשות לעצמם אנשים שלא הרוויחו מיליונים בכל יום, והיום  כל אחד יכול לבחור רכב כרצונו, והדבר הזה כבר לא נראה מוזר או מסקרן, אבל היום הופיעו אופציות חדשות לרכב, שבלעדיהן אי אפשר היום להיות נהג. כך אומרים החוקרים האמריקאיים, והם גם עשו מחקרים ובנו רשימה של האופציות הללו, שנהגים לפחות באמריקה, מייחסים להם חשיבות רבה, וכאשר בוחרים רכב, מבקשים גם להתקין את האופציות האלה, או שקונים אותם מייד אחר-כך.

האופציות האלה ,הן: 1) iPod קישורים הם מאפשרים לנוע ברשימת המוזיקה ברכב בלי להוריד העיניים מהכביש, בעזרת הפונקציות החדשות של ההגה או של האפשרויות המוזיקליות הפנימיות של הרכב עצמו.

מוזיקה לבחירה או נבחרת מראש, ומופיעה בתור רשימה, או שנהג יכול לבחור מוזיקה כאשר הוא מסתכל על הדברים, שעליהם הוא חייב להסתכל בזמן הנסיעה.

2) מצלמת המראה האחורי, האופציה הזאת תראה לנהג כל מה שהוא עושה בניסיון לחנות, ותאפשר לו לבצע את הפעולה הזאת בלי לפגוע לא ברכבים של נהגים אחרים, לא ביצורים חיים ולא ברכב שלו, שרכש שלוח רכבים או במקום אחר.

3) מחזיקי כוסות אם חימום\קירור. ברוב יש היום מחזיקי כוסות, אבל עם המשקה בתוכם לא קורה שום דבר, ואחרי זמן מסוים מתחילת הנסיעה, נהגים נאלצים לשתות קפה קר או מיץ חם. בתנאים האלה מחזיק כוסות שיכול לפי דרישה לחמם או לקרר את המשקה, אופציה נעימה מאוד.

4) התנעת מנוע מרחוק. אין לך זמן בכלל, אפילו לא דקה לבזבז? ועוד צריך להתקרב לרכב, לפתוח את הדלתות ולהתניע... התנעת המנוע מרחוק בעזרת מכשיר קטן שאפשר להחזיק ביד, תחסוך הזמן לכל נהג.

5) מידע על הפקקים בזמן נוכחי. מכשיר מסוים יכול ליידע כל נהג על הפקקים במסלולים מסוימים, ועל שינוי המצב בכל רגע, ולעזור לנהג לבנות מסלול הכי טוב.