לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

למה בחורות אוהבות להתנשק ברכב?

מחקרים מראים שרוב הבחורות, כאשר שאולים אותן "איפה את מעדיפה להתנשק עם חבר" עונות "ברכב שלו". למה דווקא רכב, הוא המקום האהוב כל כך על הבחורות? על השאלה הזו יש כמה תשובות. קודם כל "להתמזמז" ברכב זה נוח.

אפשר להגיע במהירות לכל מקום, אפשר לסגור את החלונות ולקבל פרטיות, וכדומה. אבל הסיבה העיקרית, כמו שאומרים מדענים, היא ברעש של המנוע. לפי המחקרים האחרונים רעש מנוע של רכב, או כל מקום אחר, מעוררר בתוך האישה את היצר החזק ביותר שלה, יצר ההתרבות.

יחד איתו מתעורר גם הדחף המיני. במחקרים השתתפו מאות בחורות, בנות 18 ומעלה. ל-50% מהן כבר היה ניסיון בענייני מין, לשאר עדיין לא. לבחורות האלה נתנו להקשיב לקולות שונים: מוזיקה, רעש הים, רעש הרוח, רעש המנוע, צחוק, וכדומה. ולפני ואחרי ההאזנה מדדו את רמת הטסטוסטרון בדם שלהן.

אחרי שנשים אלה הקשיבו לרעש המנוע, רמת הטסטוסטרון ממש "קפצה" למעלה. חוץ מזה גם בקשו מהבחורות לספר, מתי בזמן השמעת הרעשים הן הרגישו את הדחף המיני החזק ביותר.

64% ציינו שזה היה בזמן ההקשבה לרעש של מנוע הרכב. מה שמעניין גברים גם הרגישו משהו דומה, אבל לרוב להשמעת רעש מנוע של רכב גדול, רכב ספורט. למה רעש המנוע משפיע על נשים בצורה כזאת, מדענים עדיין לא יכולים לומר. אבל עובדה שרכב יכול למשוך את תשומת ליבה של הבחורה, אולי יותר טוב מכל המילים, שאותן לעיתים קרובות גבר פשוט לא יכול למצוא.