לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

ששה סודות קטנים של נהיגה

כאשר אתה הופך לנהג, בינתיים נהג חדש, של רכב שרכשת, אתה כמובן חייב להיות בעל רישיון נהיגה ולדעת לנהוג, אבל חוץ מזה, יש עוד כמה דברים, שאתה חייב ללמוד אותם.

שישה סודות קטנים של נהיגה שיעזרו לך להנות מהנסיעה ברכב שקנית בלוח רכבים או בכל מקום אחר, ולחזור הביתה בשלום. סוד מספר 1:אף פעם אל תתעצבן ועל תתרגז לפני שאתה מתכוון לצאת לנסיעה. מצב רוח טוב, הוא אחד הדברים שמבטיחים גם את הביטחון שלך בכביש. סוד מספר

2: תחשוב פעמיים לפני שאתה שם את השלט "נהג חדש", כאשר אתה כבר לא חייב לעשות זאת לפי החוק. נהגים אחרים מתייחסים לנהג חדש באופן שונה: יש כאלה שירצו להקל אליך ואפילו יעזרו בנסיעה, אבל קיימים גם אנשים אחרים, שדווקא בגלל עובדה שאתה נהג חדש, יתחילו להתעלל בך, להפריע בנסיעה וכדומה.

סוד מספר 3: אם המסלול שאתה מתכוון לנסוע בו ברכב שלך, שרכשת, אינו מוכר לך, כדאי שתלמד אותו לפי המפה לפני היציאה לדרך. הדברים החשובים הם, רמת קושי הנסיעה במסלול מסוים, אורך המסלול ועובדת קיום בו תחנות דלק.

סוד מספר 4: כאשר מתחילים הגשמים ובכביש מצטברים מים, והרכב שלך נכנס לתוך שלולית, ביציאה מהשלולית הזאת "תייבש" את הבלמים, על תשחרר את דבשת הגז, אבל יחד אם זאת, תלחץ על הבלמים ועל תשחרר אותם במשך כמה שניות.

סוד מספר 5: איך לדעת שמשהו קרה לגלגלים שלך? אם זה קרה לגלגל הקדמי, אז הרכב שלך בזמן הנסיעה זז לצד כל הזמן. אם הבעיה בגלגל האחורי הרכב מגביר את המהירות לאט יותר.

סוד מספר 6: כאשר אתה חייב לעזוב את הרכב, כדאי להיכנס למקום החנייה בצורת נסיעה אחורית, כך יותר נוח להזיז אותו, הוא תופס פחות מקום ויותר קל לצאת אחר כך ממקום החנייה.