לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

על מה חושבת אישה בזמן בחירת הרכב?

על מה חושבת אישה בזמן בחירת הרכב בחנות או בלוח מכוניות? לפי אילו קריטריונים היא בוחרת את הרכב? על השאלה הזאת נסו לענות מדענים שערכו סקר בנושא זה בין נשים בעלות רישיון נהיגה. כל אישה שהשתתפה בסקר כבר בחרה פעם בחיים שלה רכב.

גיל הנשים הממוצע היה 30 שנה, והשתתפו בסקר כמה מאות נשים. תוצאות הסקר הראו למדענים, שבזמן בחירת הרכב בחנות או בלוח רכב... 60% מהנשים בראש ובראשונה שמות לב לצבע של הרכב.

הן מעדיפות צבע כסף או צבעים בהירים, כמו צהוב, אדום כחול וכדומה.

48% מהנשים גם מסתכלות על הסלון של הרכב ועל המראה החיצוני של הרכב, ובוחרות אותו לפי חישוב "מוצא או לא מוצא חן" בעיניהן המראה הזה.

56% מהנשים שקונות את הרכב, תמיד חושבות על השאלה, מי חוץ מהן יהיה ברכב הזה? ילדים, אימא, בעל, אחות וכדומה? ועל פי מספר הנוסעים הן גם בוחרות את גודל הרכב. בעיקר הן מעדיפות רכבים די גדולים.

10% מהנשים נותנות ל"לב" שלהן ול"חוש השישי" לעשות את הבחירה של המכונית.

27% מבנות המין היפה כבר לפני שהן הולכות ללמוד נהיגה יודעות, איזה מין רכב הן רוצות לרכוש.

39% של הנשים קודם כל חושבות על המחיר של הרכב.

20% מהנשים מקשיבות לעצות של הגברים במשפחה בקשר לקניית רכב, ועושות בדיוק כמו שהגברים אמרו להם, אפילו עם הן הולכות לבחור את הרכב לבד.

40% מהנשים שומעות את העצות של הגברים, אבל מחשיבות להם חצי- חצי.

ועוד 40% מהנשים מסתפקות בידע של עצמן, בלי להקשיב למה שגברים אומרים להן. יחד עם זאת, בין קבוצת הנשים האחרונה הזאת, רק 21% מהנשים לא רוכשות ידע קודם לפני בחירת הרכב. כל השאר מוצאות זמן לאיסוף הידע על המכוניות, על היתרונות והחסרונות של סוגי רכבים שונים, ועל הקריטריונים של הבחירה.