לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

חמישה כללים להשארת הרכב בחנייה

יש לך רכב חדש או רכב יד שנייה, שמצאת בלוח מכוניות או בחנות. ובין הנסיעות אתה לפעמים חייב להשאיר את הרכב לא רק בחנייה שלך, בשטח פרטי או ליד הבית, אלה גם במקומות אחרים.

בין השאר, הרכב שלך נשאר גם בחניות בתשלום בכל מני מקומות בערים שונים.
והשאלה במקרה כזה, איך לבחור באופן נכון את החנייה בתשלום, כדי שאחרי שתיקח את הרכב שלך בחזרה, הוא יהיה במצב טוב כמו שהוא היה, כאשר קנית אותו בחנות או בלוח רכב.

קיימים חמישה כללים לבחירת חנייה טובה בתשלום. כלל ראשון: בטיחות בחנייה. שמירה בחנייה והמיקום שלה חייבים למנוע אפשרות של כניסה לחנייה באופן חופשי לכל אדם, כי ברור שבין האנשים יכולים להיות גם גנבים, גם כאלה שמתכננים פיגוע, וכל מני מזיקים אחרים. לשומרים חייבת להיות אפשרות לפקוח עין על כל הרכבים, חדשים או יד 2, שנמצאים בחנייה.

כלל שני: עובדת התשלום עבור החנייה חייבת להיות מוצגת על הנייר. אתה משלם עבור שעה או עבור עשר שעות, זה לא משנה, מי שלוקח ממך כסף, חייב לתת לך גם קבלה, שבה יהיו מוצגים בברור את הזמן שעבורו אתה שלמת ואת המחיר שאותו שלמת.

כלל שלישי: תבדוק, האם חנייה מוגנת היטב גם מפני הפתעות של מזג האוויר. האם כאשר רכב, שקנית פעם בחנות או, יהיה בחנייה, הוא יהיה מוגן גם מפני גשם, שלג, חום כבד? האם בזמן רוח חזקה שום דבר לא ייפול על הרכב שלך? כל זה חשוב מאוד.

כלל רביעי: בזמן שאתה חונה את הרכב, תפנה את תשומת לבם של עובדי החנייה למצב הרכב, כדי שאחר כך, כאשר אתה תחזור, לא תראה פתאום על הרכב שריטות או סימני פגיעה אחרים.

כלל חמישי: אפילו עם אתה בטוח בחנייה שבחרת, כאשר אתה הולך, על תעזוב ברכב מסמכים חשובים, החל מתעודת זהות, וחפצים יקרים וגם לא את הכסף וכרטיסי אשראי