לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך לבחור בית ספר לנהיגה?

תמיד חלמת על רכב משלך, רכב שתמצא בחנות או לוח רכבים, רכב חדש או אולי רכב יד שנייה. אבל, כדי לנהוג ברכב שלך, אתה חייב לא רק לקנות רכב, אלה גם לקבל רישיון נהיגה. ובשביל זה צריך ללמוד נהיגה. וכדי לעבור בהצלחה את הלימודים ואת המבחנים ולקבל אפשרות לרכוש רכב בכל חנות או לוח מכוניות, צריך לבחור, קודם כל, בית ספר לנהיגה.

אז איך לעשות את הבחירה הנכונה? קודם כל, כדאי להתייעץ עם חברים וקרובים שלא מזמן למדו נהיגה, ולשאול אותם לגבי רושם שהם קיבלו מהמורים ומבית הספר עצמו.

לדוגמה: האם המורים גילו עניין בתלמידים, האם הם היו סבלניים וידעו להסביר את החומר טוב, האם לימדו את התיאוריה כך שזה לא היה משעמם ומסובך מדי, האם בשיעורים של נהיגה עצמה נתנו הסברים, ענו על השאלות של התלמיד ותמכו בו? גם כן כדאי לשאול על היחס של המורים לתלמידים ממגזרים שונים וממינים שונים, מפני שכל מורה, גם בבית ספר לנהיגה הוא גם בן אדם עם היחס שלו לעולם ולאנשים.

חוץ מזה, לכל אחד שרוצה פעם לקנות רכב בחנות או לוח רכבים, כדאי, לפני שהוא הולך לבית הספר לנהיגה, להתעדכן בקשר למחירים.

עדיף להתקשר לכמה בתי ספר לנהיגה ולשאול על המחירים ומספר שיעורים וגם זמן משך השיעור לפני קבלת ההחלטה לאן לפנות. צריך להיזהר גם ממחירים גבוהים מדי וגם ממחירים נמוכים מדי.

חובה גם לשים לב לניסיון של המורים בבית ספר לנהיגה ולזמן ש בית ספר עצמו קיים. ברור שכדאי להעדיף בית ספר שקיים כבר כמה עשרות שנים על פני בית ספר שנפתח רק לפני חודש או ימים ספורים. וגם לא יפריע, אחרי שמצאת שניים-שלושה בתי ספר לנהיגה שמעניינים אותך, לאסוף לגביהם מידע, לדוגמא באינטרנט, בכל עיר יש פורומים וחלק מהם בטוח עוסק בענייני נהיגה ולימוד נהיגה.

ברור שבראש ובראשונה חובה לבדוק, אם יש לבית ספר לנהיגה אישור על עיסוק בלימוד נהיגה בישראל. האישור חייב להיות בעל תוקף.