לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מה לא כדאי לאכול בזמן הנהיגה?

אחת הבעיות הגדולות של כל נהג, בין אם יש לו רכב חדש, או רכב יד שנייה, מכונית ליסינג, או ליסינג יד שנייה, בין אם הוא בחר אותה בחנות או בלוח רכבים, היא בעיית הרעב בזמן הנהיגה. אולי רוב הנהגים לא יבינו, מה הבעיה.

אם אתה נהיית רעב בזמן הנהיגה, למה שלא תעצור ליד באיזו מסעדה, בית קפה, תחנת דלק או כל מקום אחר שמוכרים בו אוכל, ותזלול משהו? זה, כמובן, פתרון מצוין, אבל מה לעשות, כאשר רעב תוקף אותך במקום שבו פשוט אין מקומות לעצור ואין שום מקומות שאפשר לקנות שם אוכל, לדוגמה בכביש המהיר או בפקק, אפשר, כמובן, להתאפק.

אבל כאשר הרעב חזק מדי, זה לא דבר טוב, מפני שרעב כזה מביא לכאבי בטן, כאבי ראש ובלבול, וכל זה גורם לאיבוד ריכוז ותשומת לב בזמן הנסיעה, דבר נוסף שיכול להוביל לתאונת דרכים.

כלומר, לפעמים פשוט חובה לאכול משהו, אפילו אם ברגע זה אתה נמצא ברכב, באמצע הנסיעה.

אבל יש מספר מאכלים, שממש לא כדאי לאכול ברכב. אלה הם:מאכלים עם הרבה שומן: אוכל כזה גם מלכלך, וגם עושה את הידיים חלקות מדי, כך שלפעמים קשה להחזיק את ההגה, הוא מחליק בין האצבעות. ונסיעה שקטה ברכב, שבחרת בחנות או בלוח מכוניות, יכולה להפוך לצרה.

מאכלים ושתייה בבקבוקים וצנצנות, שקשה לפתוח אותן, מפני שאם אתה לא יכול לעצור, אתה חייב להיות מרוכז ולא לבזבז את תשומת הלב שלך על פתיחת בקבוקים.

מאכלים, שהאכילה שלהם דורשת ריכוז, לדוגמה, דגים, בגלל מספר רב של העצמות. אוכל שכדאי לקחת לדרך הוא אוכל שאינו דורש הכנה. לדוגמה, סנדוויצים או פירות וירקות.