לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

חיפושית ברכב תספר לאן נסעו בו

אתה בעל רכב חדש או מכונית יד 2, או רכב ליסינג או ליסינג יד שנייה. כמובן יש לך חברים וקרובים שלא כל אחד מהם יכול להרשות לעצמו לבחור מכונית למכירה בחנות או בלוח רכבים.
 
לפעמים הם משאילים ממך את המכונית שלך, ונוסעים בה… לאן, בעצם, הם נוסעים? האם בנך באמת נסע ישירות למבחן באוניברסיטה, כאשר בפעם האחרונה ביקש ממך את המכונית? האם אשתך ביקרה רק בסלון יופי, ובתך באמת הייתה בעבודה? וחבר ותיק שלך רצה את הרכב שלך כדי לבקר אצל אימא, או לנסוע למקום אחר?
 
בשביל אנשים שרוצים לדעת, לאן נוסעים ברכב שלהם, חדש או רכב יד שנייה, שבשביל קניית רכב זה הם ביקרו במספר חנויות ולוחות מכוניות, באמריקה פיתחו אביזר מיוחד, שקוראים לו "חיפושית".
 
שם כזה אביזר קיבל בגלל המימדים הזעירים שלו, הוא לא גדול יותר מכף יד, ואפילו הרבה יותר קטן. אביזר זה הוא משהו שפועל בדומה למערכת ניווט ומצלמת וידאו הוא מצלם ומתעד כל תנועות הרכב, בחוצות הערים ובדרכי הארץ, ומשאיר את כל המידע בזיכרונו.
 
את ה"חיפושית" אפשר לשים ברכב בסתר, ואז להעביר אותו לזמן קצר לידיים אחרות בלי חשש – אחרי שמשאיל הרכב יחזיר לך אותו, אתה בעזרת ה"חיפושית" תוכל לדעת במהירות לאן נסעו ברכב זה, באילו מקומות עצרו, מתי עזבו את הרכב, ואפילו באיזו מהירות נהגו ברכב הזה. את ה"חיפושית" ניתן לחבר למכונית מבחוץ או מבפנים, בעזרת מגנט חזק, ולהעביר את המידע למחשב דרך שימוש ב-USB רגיל, שיש היום בכל המחשבים.
 
לכן מהיום אתה, אחרי שמצאת לך אוטו למכירה שאתה מעוניין לקנות, בחנות או בלוח רכב, יכול גם להשאיל אותו לקרובים וחברים בלי דאגות אחרי שרכב יחזור אליך, "חיפושית" קטנה שאמריקאיים מציעים אותה למכירה, תוכל לספר לך על כל מה שקרה לרכב, בזמן שלא אתה נהגת בו.