לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

כיצד רכב משנה את חייך?

פעם היית הולך רגל או נוסע בתחבורה הציבורית, או ברכבים של קרובים וחברים שלך, אם זה היה רכב חדש או מכונית יד 2, רכב ליסינג או ליסינג יד שנייה. אבל יום אחד החלטת לעבור את תהליך, חדש או רכב יד שנייה, והפכת לבעל הרכב ולנהג בעצמך.

לא משנה באיזה לוח מכוניות מצאת את מה שרצית, אבל רכב, בלי ספק, שינה את החיים שלך. האם השינויים האלה היו לטובה או לרעה? על זה יכולים לספר מחקרים שעסקו בנושא.

כיצד רכב משנה את חייך? על השאלה הזאת, ביחס לתחומים שונים, נתבקשו לענות כמה מאות של נהגים ישראלים, בתור המדגם המייצג.

התשובות נתנו תמונה רבת גוונים: 30% מבעלי הרכבים הצביעו על העובדה, שאחרי שמצאו להם אוטו למכירה, שקנו אותו, בחנות או, הם חוסכים כל יום בזמן לפחות שעה וגם חוסכים בעצבים שלהם, שבוזבזו על המתנה ונסיעה בתחבורה הציבורית.

48% של נהגים אמרו שהחיים הפכו לקלים יותר – עכשיו אין להם בעיה לנסוע לטייל או להגיע לכל חנות שהם רוצים ולקנות שם דברים גדולים וכבדים, כמה שהם רוצים.

51% מאנשים שמצאו את רכבם בלוח רכבים או במקום אחר, הודו שההוצאות קצת גדלו, אבל יחד עם זאת הם קיבלו חופש תנועה, שלא חלמו אליו קודם, ועל זה לא חבל להוציא כסף. 26% מאנשים שבקרו בלוח רכב חדש או בלוח רכביד שנייה, אמרו, שאחרי רכישת אוטו הם מרגישים יותר מכובדים ויותר מבוססים.

39% מישראלים בעלי רכב מצביעים על העובדה שהם מרגישים יותר שליטה בזמן שלהם עם רכב, מאשר בלעדיו.

29% נהגים חדשים אמרו, שבעלות על רכב מביאה להם תחושה של סיפוק מהחיים ושל אושר אמיתי.

72% מישראלים שיש להם מכונית, מודים שהם לא יוותרו על הרכב שלהם ולא יודעים איך להסתדר בלעדיו.