לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך ישראלים בוחרים את הרכב הראשון?

כל נהג פעם היה הולך רגל. אבל יום אחד הוא החליט לבקר בחנות או בלוח מכוניות ולבחור לעצמו רכב, רכב ראשון בחייו.

רכב ראשון הוא כמו מורה ראשון או אהבה ראשונה, אותו לא שוכחים. אחרי הרכב הזה יכולים להיות עוד מכוניות חדשות או רכבים יד שנייה, ליסינג או ליסינג יד שנייה, אבל הרכב הראשון תמיד יהיה מיוחד בעיני הנהג האמיתי.

ותהליך קניית הרכב הראשון גם הוא – מיוחד במינו. לפי איזה קריטריונים ישראלים בוחרים את המכונית הראשונה שלהם? על זה יכולה לענות סטטיסטיקה, היא אומרת שישראלי צעיר, בחור או בחורה, כאשר הוא בוחר את הרכב הראשון שלו, לרוב בוחר במכונית יד 2, גם בגלל המחיר, רכבים כאלה, כמובן, זולים יותר מהחדשים, גם בגלל העובדה שזה רכב ראשון ועדיף שלא יהיה חדש, אם יקרה לו משהו.

ויש אנשים שמאמינים, רכב ראשון חייב להיות לא חדש, לחפש אותו צריך רק בלוח רכב יד שנייה, אחרת לנהג לא יהיה מזל.יותר מ-70% של נהגים חדשים מגיעים כאשר הם מצוידים בידע לגבי המאפיינים הטכניים של המכונית ויודעים בדיוק איזה רכב לחפש.

בערך 40% יחד עם ידע סומכים גם על החוש השישי שלהם, ולפני שהם מגיעים לבחור רכב משלהם בין מכוניות למכירה, לא עושים שום תוכניות לעתיד הבחירה.

הם מאמינים שאיפשהו שם, בין המון לוחות רכבים, המכונית שלהם פשוט מחכה להם.

28% מישראלים בבחירת הרכב הראשון חושבים קודם כל על האופנה, 41% על המראה החיצוני של הרכב, 54% חושבים איך הרכב יתאים לדרישות שלהם והיכולות שלהם.

69% הודו שהם שוקלים את כל היתרונות והחסרונות של רכישת רכב פרטי לפני הקנייה. וסטטיסטיקה גם אומרת ש-80% מישראלים אחרי שקנו את הרכב הראשון שלהם לא מחליפים אותו ב-10 השנים הבאות.