לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

האם כדאי לתת טרמפ?

האם כדאי לתת טרמפ? ראשית זו החלטה אישית שלכם 

יש לך רכב, חדש או מכונית יד 2, שמצאת בלוח רכב או בחנות, או מכונית ליסינג, או ליסינג יד שנייה. בכל מקרה, יש לך רכב ואתה נוסע בכבישים, כמובן, אתה רואה מדי פעם טרמפיסטים, אנשים צעירים או פחות צעירים, המבקשים טרמפ, בדך כלל עומדים ליד תחנות אוטובוס או במקומות המיועדים לכך, מסמנים שהם חייבים טרמפ. אנשים כאלה יש הרבה.

הם לא הצליחו עדיין לעבור את תהליך קניית הרכב, אולי לא מצאו עדיין רכב מתאים להם, שמוצג למכירה, אולי לא ביקרו בלוח רכבים נכון או שלא חסכו מספיק כסף... 

עכשיו הם מבקשים שתעצור ותעזור להם להגיע ליעד, למשפחה, לחבר, לעבודה ללימודים ולכל מקום אחר שהם ממהרים אליו. 

השאלה שעומדת לפניך, האם כדאי לתת טרמפ? כדי לענות עליה, צריך להסתכל על מספר כללים: 

1 - פיגוע. טרמפיסט תמים יכול להפוך פתאום למחבל, שכל השאיפות שלו הן לפגוע בך, מפני שאתה יהודי.

2  - גנבה של רכב. אם לטרמפיסט יש נשק, הוא יכול בקלות להכריח אותך לעזוב את הרכב, שבזמנו כל כך מצא חן בעיניך בחנות או לוח מכוניות. ויהיה חבל על הרכב, אפילו עם יש אליו ביטוח, אפילו עם זה רכב יד שנייה.

ואחר כך עוד תהיה חייב שוב למצוא אוטו טוב למכירה.

3 - פגיעה מינית. זה יכול לקרות לכל אחד, וגברים גם כן בסכנה, כמו נשים נוהגות.

4 - גנבה של כסף או חפצים יקרים מסוימים שנמצאים איתך ברכב. לפעמים בעלי הרכב שמו לב שנעלם להם משהו, רק כמה שעות אחרי שנפרדו מטרמפיסט נחמד.  יחד עם זאת, רוב הטרמפיסטים באמת רק מעוניינים להגיע למקום היעד ואין להם דרך אחרת לעשות זאת. אז מה לעשות? לתת טרמפ או לא? 

אפשר כמובן לעשות זאת, אך כדאי ומומלץ לשמור על כמה כללים: אם את נהגת, לא כדי להעלות טרמפיסט גבר, או כמה גברים, עדיף שמספר הטרמפיסטים לא יעלה על מספר האנשים המוכרים ברכב - מדובר באנשים מבוגרים. לא כדאי לתת טרמפ לאדם שניראה לך לא בטוח. את כל החפצים היקרים והכסף חובה לשמור במקום שאליו הטרמפיסט לא יכול להגיע.

על תשאיר את הטרמפיסט לבד ברכב. תדאגו שיהיו לכם אמצעי הגנה למקרה חרום.