לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מה לעשות בפקק?

איך לעבור את הפקקים בשלום ובהנאה

ביקרת בלוח רכבים או בחנות, מצאת לך רכב, חדש או רכב יד שנייה, או שקיבלת רכב ליסינג או ליסינג יד שנייה, ויצאת לכביש. ואז התברר לך שבכביש יש גם פקקים, בייחוד בשעות מסוימות, כאשר אתה חייב למהר לעבודה גם לעוד מאות אנשים חובה לצאת לכביש. מה לעשות, צריך להשלים אם זה ולמצוא לעצמך עיסוק לזמן שאתה מבלה בפקק. וגם לדאוג לבריאות שלך. 

ביזבוז זמן מיותר

יש כמה דברים שיכולים בזמן הפקקים להזיק לבריאותו של אדם, ניקח לדוגמה אדם שלא מזמן ביקר בלוח מכוניות ויצא משם עם מכונית, שהייתה מוצגת למכירה, הדבר הראשון הוא אוויר מזוהם והדבר השני הוא מחלות הלב, שנהג מקבל מרוב כעס ותסכול שהוא מבזבז בזמן של כל עיקוב בדרכים. 

את בעיית האוויר המזוהם יישפר מזגן ברכב, אם זו מכונית חדשה או מכונית יד 2, שרכשת בלוח רכב יד שנייה או בכל מקום אחר, חלונות סגורים, מיזוג אוויר, אולי פילטרים מסוימים מותאמים לרכב, תוכל לנשום בקלות. 

אין צורך לכעוס על משהו שאין שליטה עליו

אך הבעיה השנייה חמורה יותר, אם כבר התעכבת בפקק, לא צריך להתעצבן או לכעוס. זה לא ישנה את המצב. עדיף למצוא דרך להעביר את הזמן. הרי לכם מספר עצות ורעיונות: אפשר להקשיב למוזיקה טובה, אפשר לקרוא ספר או עיתון (רק בעצירה מוחלטת של הרכב כמובן), אפשר לחשוב על דברים נעימים, כמו חופש או בילויים או קניית רכב נוסף, אפילו אם זה קניית רכב יד שנייה. בשביל זה אפשר לבקר חדש... 

אפשר לנסות לפתור בעיות, שאין זמן אחר לחשוב אליהן. מה לא מומלץ לעשות בפקק: לעצור ולצאת מהרכב, לדבר בטלפון או לנמנם, לעשן או לאכול.

בקיצור תשתדלו לקחת את בכיף ובאהבה שום דבר אחר לא יועיל לבריאותינו