לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך לנסוע, כדי לחסוך בדלק?

 איך לנסוע נכון, כדי לחסוך בדלק? 

מצאת רכב בלוח רכבים, הרכב שמעכשיו יהיה שלך, עברת את תהליך קניית הרכב שכל כך אהבת כאשר ראית את הרכב בחנות או בלוח מכוניות, סביר להנחי שמדובר במכונית חדשה או ברכב יד שנייה, מלוח רכב יד שנייה, או שאולי בחרת בליסינג, או ליסינג יד שנייה.

בכל מקרה, מהיום אתה בעל רכב, ומה חשוב לכל בעל רכב? דבר ראשון חיסכוןה בדלק, כמובן, הדלק והמחיר שלו, כמה עולה דלק היום, וכמה הוא יעלה מחר? איפה לבדוק את מחירי הדלק, ואיך לחסוך בדלק?

על השאלה הזאת דווקא קיימת תשובה סבירה: אפשר לחסוך בדלק, אם ננהג באופן מסוים, תתפלאו אבל כן, אופן הנהיגה משפיע על בזבוז הדלק. 

מחירי הדלק

המחקרים הרבים הוכיחו, שבזמן הנסיעה בעיר, כאשר יש פקקים, וצורך לעשות סיבובים רבים, ולהוריד את המהירות עשרות פעמים, לשמור מרחק ממכוניות רבות אחרות, שנמצאות מקדימה, הצורה הנכונה ביותר של הנסיעה, היא: לנסוע בכוח ההתמדה. מה זה אומר? כאשר מצאתם בלוח רכבים אוטו למכירה, חדש או מכונית יד 2, קניתם אותו ואתם מתחילים לנסוע, על תתנו גז יותר מדי.

הגעה למהירות גבוהה ואחר כך שימוש תמידי בבלמים רק שורף לכם את הדלק לחינם.

נהיגה נכונה חובכת דלק

תחשבו על זה, בנסיעה כמה פעמים אתם צוברים מהירות ומייד אחרי זה חייבים להשתמש בבלמים, מפני שאתם חייבים לעשות סיבוב או לעצור ברמזור, או לשמור על מרחק ביניכם לביןמכונית שמקדימה, או לנסוע לאט בגלל הפקק שנוצר.

זה קורה עשרות פעמים ביום, הדלק שלכם נשרף וגם הכסף. עז מה לעשות? להשתמש בכוח ההתמדה, לא למהר, לא לבלום במכה אחת, רק במידה בהמצב מחייב זאת, חשוב לשמור בעיר על מהירות בינונית וכאשר אתם חייבים לעצור, לעבור לנסיעה איטית, להסתובב, לשמור מרחק, לעשות זאת על כוח ההתמדה שימשוך איתכם למקום הנכון, אתם חייבים רק לנהוג.

החיסכון, שאתם מקבלים בצורת נסיעה כזאת, הוא בערך 3-6% ממחיר הדלק בשנה, שה זה בכלל לא רע