לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איפה מקום לחנייה?

מי שבחר מבין מאות מכוניות למכירה, את הרכב שלו עם זה רכב חדש או מכונית יד 2, או רכב ליסינג או ליסינג יד שנייה, חייב לדאוג גם לדבר מאוד חשוב, מקום החנייה לרכב שלו, אם יש לכם חנייה פרטית, בבית פרטי או בחצר משותפת, או מקום חנייה קנוי, שבו לאחר קניית רכב האוטו יוכל "לנוח" בשקט ובנוחות.

אבל המחקרים העולמיים אומרים, שבעולם בכל שנה יש יותר ויותר מכוניות ופחות מקומות שאפשר להשאיר שם את הרכבים. ישראל לא יוצאת דופן מהבחינה הזו.

היום בחצרות ובצדדים של הרחובות בערים הישראליות אפשר לראות המון מכוניות. בלוחות המכוניות באתרים שונים, הרכבים האלה לא תופסים הרבה מקום.

המצב בפועל הוא שונה. ולישראלי שבחר בקניית רכב פרטי, אם זו קניית רכב חדש או קניית רכב יד שנייה, אין הרבה בחירה בקשר לשאלת החנייה. אז מה עושים אנשים, שיש להם יכולת לרכוש, אבל אין אפשרות לתת לו מקום בחניה פרטית? אפשר באופן כזה או אחר לתפוס מקום קבוע בחניה בחצר או ברחוב ליד הבית שבו גר בעל הרכב.

אפשר להשתמש בחנייה בתשלום אפשר לסמוך על מזל וכל יום למצאו מקום אחר לחנייה של רכב, חדש או רכב יד שנייה, רצוי גם לדעת עוד כמה עובדות: ביום עבודה רגיל אנחנו מחפשים מקום לחנייה בערך 10 דקות בבוקר ו-15 בערב.

בחגים, לחנייה ברחובות העיר נדרש בערך 20 דקות, כדי למצוא, איפה להשאיר את הרכב.

אם מדברים על אתרי בילוי או תיירות, בחגים, פרק זמן זה יכול להגיע ל-30-40 דקות, ואפילו לשעה, בחגים משמעותיים כמו פסח, חנוכה, ויום העצמאות. לכן, אם אתם מעוניינים לבדוק את לוחות הרכבים כדי לקנות מכונית, תבדקו גם, איך תפתרו את שאלת החנייה, לפני קניית רכב, ולא אחרי זה.