לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מתי עושים לרכב אמבטיה?

בעלי רכב חדש או מכונית יד 2, או רכב ליסינג או ליסינג יד שנייה, כמובן, דואגים למצב הטוב של הרכב שלהם, שומרים אליו ולא שוכחים להגיע לבדיקות פרופילקטיות מדי פעם, וגם את הדרך למוסך הם מכירים מצוין.

ברור לכולם, שעם מטפלים במכונית כמו שצריך, היא משרתת אותך כמו שאתה רוצה.
אבל יש ישאלה אחרת, שלגביה קיימת מחלוקת בין בעלי הרכבים. והשאלה היא - מתי עושים לרכב אמבטיה? בחנויות ובלוחות הרכבים, ובזמן המכירה, כל רכב, אם הוא חדש או רכב יד שנייה, נראה נקי ומצוחצח.

אבל מה קורה לרכב הזה, כמה חודשים אחרי שהוא מפסיק להיות רכב למכירה והופך להיות רכב פרטי של משהו? כמה אבק ולכלוך יש אליו, ופעם בכמה זמן רוחצים אותו?

אל השאלה הזו ענה מחקר, שהשתתפו בו כמה מאות ישראלים, בתור המדגם המייצג.

והמחקר הראה ש: אחרי שאדם עבר את תהליך קניית הרכב, חדש או רכב יד שנייה, בשנה הראשונה: 90% מבעלי הרכב רוחצים את המכונית שלהם כל חודש.

בין הנשים זה 100% ובין הגברים 89%, אחרי שנה המספר הזה יורד ב-50%.

כאשר אחרי מכירות הרכב, שבהם מצאו האנשים האלה את המכונית שלהם, עוברים 3 שנים, רק 10% ממשיכים לעשות לרכב שלהם אמבטיה פעם בחודש, וביניהם 7% גברים ו40% -נשים.

במקרה זה מדובר ברכב של האישה ולא של הבעל שלה, לאחר שעוברים 3 שנים מאז שאנשים מצאו להם אוטו למכירה שהם בחרו: 7% גברים ו-40% נשים רוחצים את הרכב פעם בחודש 28% גברים ו-50% נשים רוחצים את הרכב פעם ב-3-4 חודשים.

50% גברים ו-8% נשים רוחצים את הרכב שלהם פעם ב-6-7 חודשים, 15% גברים ו-2% נשים רוחצים את הרכב שלהם לעיתים רחוקות יותר, -יחד עם זאת, 60% מהישראלים מעדיפים לרחוץ את הרכב בתחנות דלק, או במקומות אחרים אצל המקצוענים. 37% - עושים זאת ידנית ובעצמם. 3% משלמים עבור רחיצה ידנית של המכונית לאדם אחר.