לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

כיצד תגן על הרכב שלך?

כאשר אתה קונה רכב רכב חדש או רכב יד שנייה, או בוחר להשתמש ב, או ליסינג יד שנייה, אחת השאלות שחייבות להטריד אותך, היא – כיצד תגן על הרכב שלך עכשיו? בישראל, כמו בארצות אחרות, ליד תהליכי קניית ומכירות רכב, עומדת גם בעיית הגנבות. לגנוב רכב בימינו זה כמו לגנוב סוס לפני 100 שנה יש המון אנשים שעוסקים בדברים האלה, יש המון שיטות שמירה על הרכב, אבל לא כולן באמת עובדות ומגנות.

כל בעל רכב וזו יכולה להיות גם מכונית יד 2 מחפש את הדרך הכי טובה לשמור על הרכב שלו.
באתרים, שמתמקדים בהצגת מכוניות למכירה ולקנייה, חוץ מלוחות מכוניות, ודברים אחרים הרלוונטיים לבעלי רכבים, קיימות גם עצות הגנה על הרכב.

אבל איזה מהן מעדיפים ישראלים? מחקרים אומרים, ש... 60% מהישראלים סומכים על חניות מוגנות.
בעיקר אלה חניות בתוך הבית או על השטח הפרטי של הישראלים. חניה פרטית, גדר גבוה, מנעולים אלקטרוניים או רגילים – כל זה עוזר לבעלי הרכבים לא לדאוג יותר מדי ל"סוסים" שלהם.

והמחקרים גם אומרים, שעל חניות פרטיות סומכות יותר נשים מאשר גברים 83% לעומת 57%. 90% מהישראלים, בין אם יש להם חניה פרטית או לא, תמיד, אחרי שכבר בחרו אוטו למכירה ועברו את תהליך חדש או קניית רכב יד שנייה, מתקינים על הרכב שלהם אזעקה. הם משאירים את האוטו שלהם במקום מתאים, כך שיוכלו לשמוע את האזעקה, עם יקרה משהו, וישנים בלילה בשקט. סטטיסטיקה מצביעה על העובדה, שבאזעקה בתור הגנה על הרכב, בוחרים, לרוב, אנשים צעירים.

10% מהישראלים לא עושים שום דבר, כדי להגן על הרכב שלהם, חוץ מנעילת רכב עצמו באופן לא ממש רגיל. יש שיטות שונות לעשות זאת, והם בטוחים שקשה לגנוב הרכב, שרק בעלו יודע איך לפתוח את הדלת שלו.

אבל דבר אחד לא עושה אף בעל רכב ישראלי. הוא לא משאיר את הרכב ללא הגנה כלל. הוא תמיד ימצא, איך לשמור על האוטו. וזאת בוודאי, הבחירה הנכונה.