לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איך צריך להראות לוח רכב?

כמה אתרים שמציעים מכוניות למכירה יש בארץ? אלף? עשרת אלפים? אולי יותר אפילו – מספר מדויק אינו ידוע לאף אחד. אתרים כאלה הם שונים, אבל יש להם דברים משותפים רבים.

קודם כל, כל האתרים האלה עוסקים במכירות רכב. ובכל אחד מהם, כמובן, יש לוח רכבים. כך, שלכל אדם, שמעוניין בקניית רכב, יש בחירה רבה. אולי יותר מדי בחירה יש לו, מפני שאדם כזה יכול לבלות שעות בלוחות מכוניות, בלי לדעת להבדיל ביניהם.

בשביל מה להבדיל בין לוחות רכבים? כמובן, כדי לבחור את הלוח הטוב ביותר בשביל אדם שרוצה לרכוש מכונית.
ואיזה לוח רכבים, חדשים או לוח רכב יד שנייה, הוא הטוב ביותר? כזה, שמאפשר חיפוש מהיר ויעיל... חיפוש... 
אבל מה, באמת, אנחנו חייבים לחפש בלוח רכב? קודם כל, סדר.

המכוניות חייבות להיות מסודרות לפי מאפיין הכי שכיח, שנבחר לחיפוש. וזה הוא סוג הרכבים רכב פרטי, מסחרי, טנדר וכדומה. וכמובן היצרן.
גם סטטוס האם הרכב הוא חדש או מכונית יד 2, ליסינג או ליסינג יד שנייה... גם כן, לוח מכוניות חייב לספק מידע מלא על אוטו שמוצג למכירה.

מדובר בשנת ייצור, בדגם, במספר הבעלים, בסוג מנוע, הילוכים וכדומה ובמחיר, כמובן! חוץ מזה לוח מכוניות באתר חייב להיות בנוי כך, שיהיה נעים לגלוש בו ולחפש, בלי שיכאבו העיניים.

וכמובן, לא משנה עם לוח מכוניות מציג אפשרויות קנית רכב חדש או קנית רכב יד שנייה, חייבת להיות בו בחירה גדולה של כל סוגי ומני הרכבים, כדי שיהיה אפשר לכל לקוח למצוא בו את רצון נפשו, בלי לחשוב אפילו על העברה ללוחות רכבים אחרים.