לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

גברים ונשים - מי נוסעה יותר?

פעם אישה הייתה בבעלותו הבלעדית של הגבר. בילדותה אבא היה אחראי עליה, כשגדלה – הייתה חייבת לציית לבעלה, ובימי זקנה - לבניה. אבל היום המצב השתנה, נשים עובדות בדיוק כמו גברים ובונות את חייהן לפי רצונן, בדיוק כמו גברים, הן לא רוצות יותר לציית לגבר, בשום דבר. וזה נוגע גם לעניין רכישת ומכירת הרכבים, עם זה רכב חדש או קנית רכב יד שנייה.

גם לעניין הנסיעות, כמובן. ומה קורה בישראל עם עניין הנסיעות ומכוניות למכירה? מי רוכש יותר רכבים, חדשים ומכוניות יד2, בחנויות או בלוחות מכוניות?

מי מבלה בנסיעות יותר זמן גברים או נשים? ומאילו סיבות בני שני המינים בוחרים להחליף את הרכב שלהם, או לרכוש רכב ראשון? הסקרים הסטטיסטים אומרים ש...

יותר מכוניות רוכשים גברים, המוצאים אותם במגרשי מכוניות ובלוחות רכבים. בשוק קניית ומכירת רכבים 60% של קונים ומוכרים – הם גברים, ונשים – כל השאר.

אבל בשנים האחרונות נשים קונות יותר ויותר מכוניות. גברים מחליפים את הרכבים שלהם מהר יותר מנשים. גבר קונה רכב חדש בממוצע פעם ב-5 שנים ואישה – פעם ב-8 שנים.

הסיבות העיקריות להחלפת או קניית רכב אצל הגבר:
לא רק רכישת אוטו, אלה גם סטטוס מסוים, חיסכון בזמן. אצל האישה גם כן חיסכון בזמן ורצון להספיק לעשות יותר דברים, מאשר היא עושה, כאשר משתמשת בתחבורה ציבורית, 70% של גברים בוחרים ליסינג וליסינג יד שנייה, לעומת 40% של נשים, גברים מבלים בנסיעות בערך 3 שעות ביום עבודה ו-4 שעות בימי החופש ובחגים.

נשים - 2 – 2.5 שעות ביום עבודה ושעה – שעה וחצי בחופשות ובחגים. - בקניית רכב נשים בדרך כלל מתייעצות עם גברים. 90% נשים עושות זאת, לאומת 20% של גברים, שבתהליך רכישת אוטו מבקשים עצה מאישה.