לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

הרכב הישראלי, הרכב החשמלי?

מאז שהומצא החשמל, הוא טפס יותר ויותר מקום בחייהם של בני האדם. קודם כל החשמל נתן אור, ואחר-כך הפך לכוח שהפעיל גם מכשירים רבים אחרים, שספקו לאדם חום, תקשורת, יכולות טכנולוגיות ורפואיות ודברים אחרים. אי אפשר לתאר את החיים של היום בלי החשמל.

ולאור העובדות האלה נשמע מוזר, שעדיין אין לנו מכוניות שמונעות על ידי חשמל. אבל בשנים האחרונות גם בכיוון הזה עבודה כמעת הסתיימה. כבר מספר חברות מערביות ויפניות מציגות רכבים שמונעים על ידי חשמל.

היום, תהליך של קניית רכב, או קבלת רכב ליסינג או ליסינג יד שנייה, כרוך גם בהבנה שמעכשיו מיקום תחנות הדלק ומחיר של הדלק יהיה עניין חשוב מאוד בשבילך.

אז אולי עדיף לעבור לסוג האנרגיה, שאנחנו יותר רגילים אליו היום וכמו כן הוא יותר בטוח? היום בתאונת דרכים יש סכנה רבה של שרפה והתפוצצות המכונית.

תנועה על חשמל הייתה מקטינה את הסכנה הזאת. ומה חושבים על אפשרות של נסיעה על חשמל הנהגים עצמם – אלה שיש להם רכבים חדשים ומכוניות יד שנייה, אלה שמצאו להם אוטו למכירה בחנות או בלוח מכוניות או בלוח רכבים יד שנייה סקר, שהועבר בין הנהגים הראה שלא משנה, איזה רכב יש לנהג ואיפה הוא השיג אותו.

העיקר, דעתו האישית של הנהג ודעתם של הנהגים, היא:
60% מהם מוכנים לשקול את אפשרות הנסיעה ברכב החשמלי, ואפילו לקנות כזה בלוח הרכבים, 30% אינם יודעים מה דעתם בדיוק על מכוניות חשמליות, הם חייבים קודם כל לראות רכבים כאלה ואז כבר לומר את דעתם, 10% מעדיפים מכוניות רגילות, שצורכות דלק, אפילו אם זה רכב יד שנייה.

הם לא יבחרו, אם היא תהיה חשמלית.אלה המעוניינים ברכב החשמלי:
32% חושבים שרכב כזה יהיה חסכוני יותר. 28% שהוא יהיה בטוח יותר. 15% שמכונית חשמלית תהיה מהירה יותר. 20% - שהיא תהיה זולה יותר, 5% לא חושבים שיהיה הבדל ניכר בין מכונית רגילה לחשמלית אבל רוצים לנסות את החשמלית מתוך סקרנות.