לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

איזה הוא הרכב של העתיד?

פעם אנשים נסעו בעגלות וכרכרות, רכבו על סוסים, היום מציעים לישראלים מכוניות שונות, רכבים חדשים ומכוניות יד 2, מכוניות ליסינג וליסינג יד שנייה... הבחירה גדולה, אלפי מכוניות מכל הסוגים מוצגים בחנויות ובלוחות הרכבים.

אבל אדם תמיד חושב על העתיד. וגם יוצרי רכבים חושבים על כך וכבר יכולים לענות לנו על השאלה כיצד יראו המכוניות בעתיד הקרוב, בעוד 10-50 שנה? קודם כל, מכוניות למכירה בעתיד יפעלו על אנרגיית השמש.

לא עוד תחנות דלק ולא עוד בזבוז של הנפט, שמש היא זו שתניע את כל הרכבים בעולם ובייחוד בארצות שבהן יש שמש די ויותר, כמו בישראל לדוגמה, אנרגיה כזאת היא גם ידידותית לסביבה וגם חייבת להיות הרבה יותר זולה מדלק. חוץ מזה, סביר להניח שעוד מעט כל אוטו למכירה ידע לא רק לנסוע אלה גם לעוף, הוא יוכל להפוך למין מטוס קטן. זה יפתור את בעיית הפקקים בכביש ואיבוד הזמן, וגם העצבים.

כאשר תבחרו רכב חדש או רכב יד שנייה, לא תדאגו עוד לעומס המכוניות בדרכים. גם כן, המכוניות העתידיות יהיו יותר חזקות ועמידות בפני כל מני פגיעות, כך שזה אולי יקטין את מספר הפגיעות בתאונות הדרכים, ותהליך קניית הרכב לא יהווה דאגות נוספות לבעל רכב ומשפחתו.

בנוסף לכל זה אומרים גם, שמכוניות העתיד, שימכרו בחנויות ולוחות מכוניות, יהיו מכוניות חכמות ואפילו מדברות! ברכבים כאלה יהיו מחשבים, שיתנו למכונית יכולת לתקשר עם בעלה, לומר לו בוקר טוב ולילה טוב, לספר לו על הבעיות ברכב, על מצבו הכללי, על דברים נוספים שעוד מעט צריך לעשות, לבקר במוסך או לעשות משהו נוסף.

עד שהזמנים האלה יגיעו יעברו עוד כמה עשרות שנים. אבל גם היום אפשר למצוא לוח רכבים או מקום שבו מתבצעות מכירות רכב, ולרכוש רכב שישרת אתכם בנאמנות, למרות שהוא עדיין לא יכול לטוס או לדבר.