לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

הרכב הראשון של הילד – מה הוא?

אתה או את עברתם כבר פעם, ואולי לא פעם, תהליך של קניית רכב. זוכרים את הרכב הראשון שלכם? הוא היה חדש או מכונית יד 2? כנראה, שמצאתם אותו בחנות מכוניות או לפי מודעה פרטית בעיתון, כי בזמנים ההם עדיין לא היה אינטרנט ולוחות רכבים, ואתרים, כמו שיש היום לחברות מכירת רכב מכובדות, לדוגמה אצל...

גם ליסינג לא היה אז, נכון? וגם לא ליסינג יד שנייה... וחוץ מזה, נראה שרכשתם את הרכב הראשון שלכם בכסף שהרווחתם בעצמכם. אבל היום הזמנים השתנו, היום הורים יכולים להרשות לעצמם לממן – באופן מלא או חלקי - רכישת רכב לילדים הגדולים שלהם. אבל – איזה רכב זה צריך להיות? יש האומרים, שמכונית ראשונה של אדם צעיר חייבת להיות רכב יד שנייה. אבל בעצם זה תלוי ברצון של הבן או הבת שלכם וביכולת הכלכלית, כמובן.

מה חשוב באמת, אופן הנהיגה ברכב יהיה מוכר לילד שלהם. עדיף שהוא יכך שיעורי נהיגה במכונית, הדומה לזו שאחר כך תקנו לו. ובקשר למחיר, לא משנה בין אלו תמצאו אוטו, העיקר שהוא לא יהיה יותר מדי יקר וגם לא יותר מדי זול למשפחה שלכם.

המחיר הסביר ייתן לילד הרגשה של אחריות על המתנה ,שמשפחה נתנה לו, אבל יחד עם זאת זו לא תהיה מתנה "כבדה" מדי בשבילו והוא לא ירגיש אי נוחות. ונוחות ואושר הילד זה מה שבאמת חשוב לכם, כאשר אתם נכנסים ללוח מכוניות או חנות, נכון? והעיקר, שהבן או הבת שלכם יבחרו את האוטו למכירה, שהם מעוניינים בו ורוצים אותו באמת.

כמובן, הבחירה תהיה בתוך מסגרת מסוימת, אבל בכל זאת, זו חייבת להיות בחירה פחות או יותר חופשית. תנו לילד הגדול שלכם גם למצוא בעצמו את האוטו הראשון שלהם, בחנות או בלוח רכב, או יד שנייה, מה שחשוב, שאדם צעיר יקבל החלטה חשובה על רכישת רכב מסוים לבד, ואתם תתנו לו עצות והמלצות, אבל לא פקודות.