לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

קניית רכב עושה אותך מושך יותר

לקנות רכב או לקחת ליסינג? או אולי, ליסינג יד שנייה? או להסתפק בכרטיס חודשי לאוטובוס? האמת, עדיף להיות עם רכב. למה? בגלל חיסכון בזמן, בכסף וכדומה? כן, אבל יש עוד סיבה מצוינת , כדי שתמהר למצוא מכונית למכירה, רכב פרטי עושה כל גבר הרבה יותר מושך לנשים,  להיפך, גילו זאת באמריקה, כאשר העבירו שם סקר בנושא. התוצאות היו מאוד מעניינות, בסקר השתתפו כמה מאות נשים וגברים, והגיל הממוצע שלהם היה 26.

לחלק מהאנשים האלה היה רכב משלהם, חדש או מכונית יד 2. אחרים השתמשו בתחבורה הציבורית. חלק מהם חיפש אוטו למכירה, אחרים לא חשבו באותם הימים על קניית רכב, אפילו על רכב יד שנייה, ולא התעניינו במכירות רכב.

 

לכל הנשים והגברים האלה הציגו תמונות של אנשים די יפים. לנשים הציגו גברים ולגברים – תמונות של נשים.
בכל התמונות היה גבר אחד ואישה אחת, אבל בתמונה אחת הוא או היא ישבו ברכב ישן, מלוכלך ומוזנח, ובתמונה שנייה - ברכב שניראה טוב, היה נקי ומטופל היטב.


החוקרים בקשו מנחקרים לענות על השאלה – איזה גבר או אישה מוצא חן בעיניהם, נראה מושך יותר, ורובם בחרו את האדם ברכב הנקי והיפה. מתברר שרכב שנמצא במצב טוב מוסיף לבעליו (אם זה גבר או אישה) חן ויופי. לכן, באמת כדאי לחשוב על קנית רכב, ולא משנה אם זה רכב חדש או רכב יד שנייה. אם תבקרו בזמן הקרוב באיזה לוח רכב, אולי תגדילו את הסיכוי שלכם להצלחה בחיים האישיים.