לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

גברים ונשים, מי נהג זהיר יותר?

זהירות ובטיחות בדרכים חשובים גם לנהגים וגם להולכי רגל. בישראל, לצערנו, תאונות דרכים הן עניין שיגרתי. כפי שאומרת סטטיסטיקה, מתאונות דרכים בכל שנה נפגעים יותר אנשים מאשר מפיגועים.

וחלק מהתאונות האלה מובילות למקרי מוות.
לכן חשוב מאוד להיזהר בכביש למי שיש לו רכב חדש או מכונית יד שנייה, מכונית משלו או ליסינג, או ליסינג יד שנייה... רובם של בעלי הרכבים, שהם גברים, מציינים, שנשים הרבה פחות זהירות בדרכים.

אישה אולי מבינה בקניית רכב בימינו, אבל בזמן הנהיגה היא מסוגלת פתאום להתחיל לחלום על משהו משלה, להתחיל לדבר בטלפון, או לצייר לעצמה את הפנים בעזרת מוצרים קוסמטיים... יש גברים שבכלל, אם זה היה בשליטתם, היו אוסרים מכירת רכב לנשים, ולא היו נותנים להן להיכנס ללוחות מכוניות... יחד עם זאת, נשים גם לא ממש אוהבות גברים נוהגים.

הן אומרות, שכאשר גבר מקבל אוטו למכירה שהוא בחר, ולא משנה אם מדובר בקנית אוטו חדש או קנית רכב יד שנייה, הוא נהיה יותר תוקפני וחושב על איך להתבלט ולעשות רושם ולהיות מלך הכביש.

נשים אומרות שגברים מוכנים לסכן את החיים והבריאות של עצמם ושל אנשים אחרים, רק כדי שישימו לב עליהם ועל הרכב שלהם.

אבל מי צודק בויכוח הזה? המדענים אומרים ששני הצדדים צודקים, מפני שסטטיסטיקה של תאונות הדרכים בישראל מראה לנו, כי נשים עושות יותר תאונות, אבל התאונות, שקוראות באשמת הגברים, הן הרבה יותר חמורות, ובהן יש יותר נפגעים קשות ואפילו מקרי מוות.

לכן, אפילו אם קנית את הרכב שלך בחברה כמו אוטו קאר מוביל, אתה בכל זאת חייב לזכור: אין משהו חשוב יותר מבטיחות וזהירות בדרכים!