לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

כמה זמן חוסך לך רכב פרטי?

אחת הסיבות שבגללן ישראלי מתעניין בקניית רכב, חדש או רכב יד שנייה, היא חיסכון בזמן שמכונית פרטית מאפשרת להשיג. אבל כמה זמן באמת נחסך? יש האומרים שבעלי מכוניות לא מקבלים שום יתרון בזמן, מפני שהם חייבים לעמוד בפקקים כל יום.

אבל יחד עם זאת גם אלה שנוסעים בתחבורה הציבורית נתקעים באותם פקקי תנועה. לכן אי אפשר לומר שמבחינה הזאת מי שיש לו רכב משלו, או רכב ליסינג, או ליסינג יש שנייה, הוא סובל יותר. למען האמת אדם שפעם מצא מכוניות למכירה המתאימה לו, מרוויח כל יום בערך שעתיים של זמן חופשי.

ספירה פשוטה מראה שאלה הן העובדות. כאשר אדם נאלץ לנסוע כל בוקר לעבודה, בהמתנה לאוטובוס או למונית, או לרכבת, הוא מעבד מ-5 עד 20 דקות.

המספר הזה גדל פי 2 כל פעם, שהוא חייב לעבור לאמצעי תחבורה אחר.
אותה כמות של זמן הוא מאבד, כאשר חוזר הביתה. כלומר, בזמן שמתבזבז במשך יום אחד, אפשר, נגיד, לעבור בלוח רכבים גדול. ולבחור אוטו שמוצג למכירה, חדש או מכוניות יד 2.

חוץ מזה, תוך נסיעה לחנויות ומקומות בילוי, בשימוש בתחבורה ציבורית אדם מבזבז בערך חצי שעה – שעה של זמנו.

זה קורה מפני שתחבורה ציבורית לא מגיעה לכל המקומות שאליהם אפשר בקלות להגיע ברכב, נגיד, של חברת אוטו קאר מוביל.

אפילו למקומות של מכירות רכב אפשר להגיע ברכב. למרות שבמקרה כזה כדאי קודם לבקר בלוח רכב. ובזמן נסיעות לטבע או לאתרי תיירות, עם חברים או משפחה, בעלי רכב חוסכים בערך 40 דקות של זמן, גם מפני שהם לא צריכים לחכות, וגם על ידי אפשרות הגעה לכל מקום בקלות.

לכן אפשר לראות שבמשך שבוע אדם בעל רכב חוסך לעצמו מ-8 שעות ויותר, שזה לפחות 17 יום בשנה..