לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

פורד אדג´ יד שנייה למכירה

מבחר רכבי פורד אדג' יד שנייה למכירה

דגמי פורד אדג' הגיעו אלינו באמצע שנת 2014. מדובר ברכב פנאי קומפקטי, ועל כן פה ניתן למצוא את היתרון היחסי שלו, כמובן כל עוד מדובר באנשים שיודעים להוקיר את השילוב שבין היעד לבין הגודל שנחשב למינימאלי. כמו לצד יתרון הגודל, גם יש לציין לטובה את מרווח הפנים שידוע לטובה, כך שגם ארבעה מבוגרים יימצאו שניתן לשבת בנוחות האחד לצד השני. בנוסף גם מבחינת אבזור הרכב אינו מאכזב, מכאן שללא ספק מדובר באופציה כדאית.

רשימת היתרונות של פורד אדג'

מי שמחפש אחר פורד אדג' יד שנייה למכירה, יימצא שיש מספר דגמים שביניהם ניתן לבחור. כך למשל ניתן לבחור בין מנוע בנזין בתצורת 2.0 ל' טורבו לבין מנוע 3.5 ל' עם הנעה כפולה, או קדמית. כמו כן גם ראוי לדעת שמערכת הבטיחות האקטיבית מוצעת רק ברמות הגימור היותר יקרות, כך שהכול שאלה של עדיפות אל מול יכולת רכישה. לצד מבחר הדגמים, יש לציין שבאופן כללי מדובר ברכב בעל מנוע חזק שיודע למשוך היטב והוא מרגיש זריז, למרות הנפח היחסית מזערי של המנוע. עוד נציין לטובה שהרכב נוסע היטב על הכבישים העירונים והבינעירוניים.

רוכשים פורד אדג' רוכשים בטוח

מי שמחפש אחר פורד אדג' יד שנייה למכירה, מהר מאוד יימצא שמדובר ברכב פנאי אידאלי שלרוב מקבל ביקורות חיוביות. יחד עם זאת, כיוון שמדובר ברכב יד שנייה, יש פרמטר של היסטוריה שנכנס למערכת השיקולים, ועל כן אם מבקשים מראש למזער סיכונים או למנוע בחירות מוטעות, מוטב להכיר את חברת "אוטו קאר מוביל", ולו כי מדובר בחברה מקצועית, אמינה ועתירת ניסיון. בין היתר אצל חברת "אוטו קאר מוביל" מזמינה אתכם למצוא היצע עשיר לצד מבחר הצעות רכישה כדאיות. כך למשל טוב לדעת שחברה זו מאפשרת ליהנות ממימון של 100% מערך הרכב ומאחריות של שנה על המנוע והגיר, כך שללא ספק מדובר ברכישה בטוחה, משתלמת וכדאית.

לאיזה רף מחירים יש לצפות בעת רכישת פורד אדג'?

אם גם אתם מחפשים אחר רכב שטח מהנה, בוודאי שאתם מתעניינים בימים אלו לרכוש פורד אדג' יד שנייה וכמובן שאתם גם מתעניינים לגבי רף המחירים. על כן נציין שמחיר של פורד אדג' שנת 2008 יעלה בין 65,600 ל 72,100 ש"ח ₪, עבור פורד אדג' יד שנייה שנת 2012 טווח המחירים ינוע בין 128,400 לבין 148,200 ₪, עבור פורד אדג' יד שנייה שנת 2014 טווח המחירים ינוע בין 152,300 לבין 203,500 ₪, ואילו עבור פורד אדג' יד שנייה שנת 2016 טווח המחירים ינוע בין 204,400 לבין 258,900 ₪.