לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

סובארו אאוטבק יד שנייה למכירה

סובארו אאוטבק יד שנייה למכירה

מי שמחפש אחר סובארו אאוטבק יד שנייה למכירה יודע מה הוא מחפש, וזאת כי בין היתר מדובר ברכב רב שימושי, שמחזיק במתלים שניתן להתגאות בהם והוא ללא ספק מפתיע לטובה בשטח. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מסובארו אאוטבק, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "אוטו קאר מוביל" וליהנות מצוות יועצים מקצועי בתחום, ממבחר איכותי, מרף מחירים ללא מתחרים ומאופציית רכישה כדאיות במיוחד. מבקשים טעימה נוספת? ובכן בין היתר ניתנת שנת אחריות על המנוע והגיר ואף ניתן לעשות טרייד אין ואף ליהנות ממאה אחוז מימון מסך ערך הרכב. מכאן שאם הרבה זמן ביקשתם לשבת מאחורי ההגה של סובארו אאוטבק, נראה שפתאום החלום מעלה הילוך ונהיה הרבה יותר מציאותי.

יכולות השטח של סובארו אאוטבק

כל עוד מדובר בשטח יחסית רך, סובארו אאוטבק מביאה ביצועים מרהיבים. התיבה הרציפה מגלה שהיא גם יודעת להתנהג בשטח כמו תיבה אוטומטית, ורק כאשר סוחטים את דוושת הגז מרגישים שמדובר בתיבה רציפה, וזאת כי הסל"ד הגבוה נכנס לתמונה. כמו כן גם יש לציין לטובה את כיול המתלים ואת מערכת ההנעה הכפולה, שללא ספק עושה את העבודה עם יכולות מרהיבות בשטח.

שורת יתרונות נוספים של סובארו אאוטבק

לצד העובדה שהמחיר של סובארו אאוטבק יחסית כדאי, יש לציין לטובה את חברת "אוטו קאר מוביל", וזאת כי אצלה ניתן למצוא הצעות הרבה יותר כלכליות לצד אמינות מלאה, כך שגם ניתן לקבל עזרה בעת הבחירה, גם ניתן להיות רגועים, גם ניתן להשיג את אחד מרכבי השטח היותר כדאיים וגם ניתן לשלם על כל החבילה כמה שפחות - משתלם! עוד ראוי לציין שניתן לקפל את המדף מאחור (ובכך לניתן לנצל באופן יותר כדאי את החלל הפנוי), ובנוסף טוב לדעת שהרכב מצויד עם מערכות עזר שמקלות את הנסיעה בשטח. מכאן שאם נסכם, נציין שמי שמבקש לחפש אחר סובארו אאוטבק יד שנייה למכירה, עשוי למצוא תמורה נאה למחיר ורכב נהדר הן עבור הכבישים והן עבור שבילי טיולים, אך יחד עם זאת לא עבור דרכים מאתגרות במיוחד.

מהן עלויות סובארו אאוטבק?

סובארו אאוטבק שנת 2009 תעלה בין 61,000 לבין 77,700 ₪, סובארו אאוטבק שנת 2010 תעלה בין 74,100 לבין 92,900 ₪, סובארו אאוטבק שנת 2011 תעלה בין 88,500 לבין 113,400 ₪, סובארו אאוטבק שנת 2012 תעלה בין 105,800 לבין 137,700 ₪ וכדומה. רכישה ונסיעה נעימה.