לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

הונדה יד שנייה למכירה

הונדה יד שנייה למכירה

חברת הונדה הינה חברה יפנית שבין היתר מייצרת משאיות, מכוניות, אופנועים ואף ציוד ימי. סיפורה של החברה מתחיל עם הקמת המדינה, בשנת 1948, כאשר בשנת 1959 חברת הונדה כבר זכתה להגיע למעמד בו היא יצרנית האופנועים הכי גדולה בעולם, ואילו בשנת 2011 היא הוכתרה כחברה השמינית בגודלה בקטגוריית ייצור רכבים.

דגמי הונדה בארץ

כיום הדגמים שיותר בולטים בארץ הינם הונדה גאז' שמשויכת לקטגוריית רכבי הסופר מיני, הונדה סיוויק שמשויכת לקטגוריית הרכבים המשפחתיים, הונדה CRV שמשויכת לקטגוריית הג'יפים הקטנים וכמובן הונדה אקורד שמשויכת לקטגוריית רכבי המנהלים. כמו כן מי שמחפש אחר הונדה יד שנייה למכירה, עשוי למצוא מגוון דגמים נוספים, כך שבין היתר גם ישנם הונדה HR-V והונדה אקורד הייבריד.

המנוע של הונדה

אין להתעלם מכך שחברת הונדה הינה אחת החברות הגדולות בעולם בייצור מנועים לרכב, ועל כן יש לה הרבה מה להראות ולחדש, וזאת כי חברת הונדה הינה גאון בכול מה שנוגע למשאבות ומנועים, ואין זה משנה אם מדובר על ציוד ימי או על ציוד לרכב. מדובר בחברה שאינה עוצרת באדום, אלא ממשיכה בכול רגע נתון לחדש, לחקור ולשפר, ולכך ניתן לשים לב עם סחיטת הדוושה והיציאה לדרך, ואולי כל זאת יותר הגיוני כאשר נזכרים שהאדם שעומד מאחורי החברה היה פעם ילד שפשוט חבב מכאניקה והתחיל את דרכו בסדנה לתיקון אופניים בבקתה הרעועה של אביו.

רוכשים בקלות רכבי הונדה

לאור כל זאת, אם גם אתם מחפשים אחר הונדה יד שנייה למכירה, טוב לדעת שכל עוד בוחרים באופציה הקלה, האמינה והמשתלמת, כל שעליכם לעשות זה פשוט לפנות אל אתר "אוטו קאר מוביל" וליהנות מניסיון של למעלה מ30 שנה, מאופציית רכישה מתחשבת (מימון של עד 100% מסך ערך הרכב) משירותי טרייד אין עבור כל סוגי הרכבים ואף מאחריות של שנה על המנוע והגיר (או עד 10,0000 ק"מ שנספרים מיום הרכישה). שווה?!

מחירי רכבי הונדה יד שנייה

מבקשים ליהנות מרכישת רכב מבית "אוטו קאר מוביל", אך לפני כן מבקשים לדעת מהו רף המחירים שניתן למצוא בחוץ? ובכן נעניק הצצה ראשונית: הונדה אקורד שנת 2011 תעלה בין 57,800 לבין 99,000 ₪, הונדה לגנ'ד שנת 2011 תעלה בערך כ147,800 ₪, הונדה גאז' שנת 2012 תעלה בין 43,700 לבין 61,400 ₪, הונדה אינסייט שנת 2011 תעלה בין 44,000 לבין 45,000 ₪ וכדומה.