לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

פיג'ו 308 יד שניה למכירה

פיג'ו 308 יד שניה למכירה במימון של עד מ100 אחוז

כיום כבר ידוע שאם מחפשים בקטגוריית הרכבים המשפחתיים, ניתן למצוא מתנוססת לה בגאווה את פיג'ו 308. מדוע? ובכן יש לכך לא מעט סיבות, כאשר חלקן נוגעות לרמת הביצועים המדהימים, המשקל הקל, החידוש בבסיס, העיצוב הנקי וכדומה, כך שאם אתם מבקשים לעצמכם קצת יותר מרכב משפחתי, אלא מבקשים ליהנות מכל אותן יתרונות לצד מחיר סה"כ נוח ואף כדאי- אתם מוזמנים להגיע אל חברת "אוטו קאר מוביל" ופשוט ליהנות מרכב שמככב בראש הקטגוריה, ואף ליהנות מהיצע של אופציות מימון שלא ניתן למצוא כ"כ בקלות ברכישה במקומות אחרים.

פיג'ו 308 זה ליהנות בהווה ובעתיד

כאשר אנשים מחפשים אחר פיג'ו 308 יד שניה למכירה, ניתן לדעת שני דברים חשובים: הראשון שאתם עתידיים ליהנות מרכב איכותי שנותן ביצועים מרשימים, ואילו הדבר השני שניתן לדעת זה שאתם עומדים ליהנות ממכירה מהירה ונוחה, ברגע בו אתם תבקשו להתקדם ולמכור את הרכב שלכם, וזהו נתון שחשוב לקחת בחשבון, ולו כי רכבים ללא שוק, אלו רכבים שעשויים לאבד הרבה מהערך ולהקשות על בעל הרכב להתקדם עם רכישת דגם יותר חדש. מכאן שניתן ליהנות מ פיג'ו 308 בכבישים ומתחושת רוגע שביצעתם החלטה נכונה.

גרסאות ומחירים של פיג'ו 308

אם כן מה ניתן למצוא בפיג'ו 308? ובכן אבזור עשיר ואיכותי, רמת חומרים איכותית לצד רמת הרכבה גבוהה, מנוע 1.6 ל' בעל תיבת הילוכים אוטומטית, מושבים מאוד נוחים, תא נוסעים גדול, תא מטען רחב ממדים, נסיעה בוגרת ויציבה על הכביש ובנוסף אפילו מדובר במחיר אטרקטיבי- כל עוד הולכים על גרסת הבסיס. עם זאת, מי שבוחר ללכת על גרסה יותר מתקדמת, מוצא מגוון נרחב של אביזרים מהנים ושימושיים, אך יחד עם זאת יש לזכור שעל התענוג יש לשלם, כיוון שהגרסאות המאובזרות גם יותר יקרות.

פיג'ו 308 המשפחתית המובילה

עם זאת, מי שכן יכול להוציא עוד כמה אלפים וכן אוהב את כלל התוספות שרכב משפחתי יודע להציע, ייעשה בחוכמה אם יעדיף גרסת מנוע 1.6 ל' טורבו, למרות שהיא אינה נחשבת לגרסה הזולה ביותר. על כן גם אם בשנים האחרונות פחות אנשים מחפשים אחר פיג'ו 308 יד שניה למכירה, אין זה אומר שיש מאחורי זה שכל, ואף לא ניתן למצוא לכך סיבה טובה. יש לזכור שפיג'ו 308 מהווה את אחת המשפחתיות המובילות בקבוצה, ועל מנת לחזק זאת נציין, שבנוסף לכל גם מדובר ברכב שלא רואה הרבה מוסך. יותר מזה?