לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

פיג'ו 208 יד שניה למכירה

פיג'ו 208 יד שניה למכירה במחיר מדהים ובמימין מלא

קטנה קטנה אבל עושה רעש גדול ונמצאת בראש הקטגוריה של רכבי הסופר מיני. חברת פיג'ו מתגאה ביצירה הנ"ל, ויש לה לכך את הכול הסיבות הרלוונטיות שניתן למצוא. החברה עמלה רבות על מנת להפחית במשקל, ליצור עיצוב חדש ויותר צעיר, להציע מגוון יחידות הנעה ועוד- כך שביחד כל התמונה אכן מהווה מקור לגאווה, יש תוצאות מאחורי ההשקעה. על כן אם אתם מבקשים ליהנות מכך- אתם מוזמנים לעבור על הדגמים השונים ולמצוא גם עבורכם רכב סופר מיני שמושך את העין, מתחשב בארנק, יציב על הכביש, וכמובן נכנס לחניה ללא בעיה.

סוגי מנועים ומשמעויות

ניתן למצוא מבחר מגוון של מנועים, כאשר חלקם כוללים 82 כ"ס וחלקם מגיעים עד ל200 כ"ס, ובנוסף יש תיבות הילוכים ידניות לצד תיבות הילוכים רובוטיות וכמובן שגם אוטומטיות. המבחר הגדול הנו תוצאה של הצלחת הדגם, ועל כן החברה ביקשה להנגיש את פיג'ו 208  לקהל יעד כמה שיותר נרחב. מהם ההבדלים ומגוון המשמעויות? ובכן גרסת ה1.6 ל' בעלת תיבה אוטומטית, אך היא אינה נמצאה כאידאלית, ולו עקב צריכת דלק יחסית גבוהה, אך גרסת 1.2 ל' טורבו כבר מציעה ביצועים הרבה יותר טובים, לצד צריכת דלק הרבה יותר חסכונית- רק כ12.5 ק" לל' בנסיעה משולבת. עם זאת, מי שבוחר בגרסת 1.2 האטמוספרית, יימצא שצריכת הדלק אפילו יותר טובה, יימצא שהיא מגיעה ל15.5 ק"מ לל' בנסיעה משולבת.

עיצוב לצד נוחות

יש מי שיימצא בעיצוב של פיג'ו 208 קווים אנרגטיים וצעירים ולצדם יש אנשים שימצאו בעיצוב הצעה אלגנטית ותו לא. הדו קוטביות מייצרת משחק לטובת בעל הרכב, ולו על מנת להגדיל את קהל היעד הרלוונטי עבור היום בו יבקשו להציע פיג'ו 208 יד שניה למכירה. מבחינת נוחות נציין שמדובר בחוויה נעימה, יותר ממה שמקובל בסגמנט, כאשר מערכות הבלמים וההיגוי זוכות ללא מעט שבחים.

מחיר פיג'ו 208 יד שניה למכירה

אין לדבר על פיג'ו 208 יד שניה למכירה מבלי לדבר על קריטריון המחיר שעוזר להאיר את כל העסקה באור הרבה יותר מחמיא, ולא שהיה צורך. יש לציין שבשנת 2015 המחיר הופחת, ועל כן אם עד כה פיג'ו 208 הייתה אטרקטיבית, הרי שכיום היא הרבה יותר. עם זאת, כיוון שניתן תמיד למצוא תנאים יותר טובים ולהרוויח יותר, נציין שאתם מוזמנים להגיע אל חברת "אוטו קאר מוביל" וליהנות מהיצע נרחב לצד אופציות מימון שכלל לא חלמתם עליהן. רכישה נעימה.