לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

פורד פוקוס יד שניה למכירה

פורד פוקוס יד שניה למכירה

לפי דעת רבים, פורד פוקוס היא ללא ספק אחת המשפחתיות הפופולאריות ביותר ישראל, כאשר לאחרונה ניתן למצוא שהיא עברה מתיחת פנים, כך שתא הנוסעים עבר שינוי משמעותי לטובה, הפך להרבה יותר נעים ואף איכותי. מה עוד מחכה בדגם החדש? ובכן מנוע 1.5 ל' טורבו בנזין שמגיע עם תיבת הילוכים שאינה רובוטית כבעבר, (אלא הפעם היא  אוטומטית) לצד מנוע טורבו דיזל שמגיע לצד תיבת הילוכים כפולת מצמדים שהיא רובוטית. יש לציין שגרסת המנוע טורבו דיזל ידועה לטובה כיוון שהיא נחשבת לחסכונית במיוחד בצריכת דלק.

פורד השקיעה אבזור עשיר במיוחד

מי שאוהב אבזור ומחפש אותו ברכב הבא שלו, ישמח לגלות מגוון אביזרים מפנקים במיוחד. בין היתר ניתן למצוא מערכת ניווט של וייז, מערכת מולטימדיה מתקדמת שכוללת מערכת אנדרואיד מרשימה ביותר (ולו בשל המסך הגדול) ועוד. אם נמשיך לבחון את האזור הפנימי של הרכב, מהר מאוד נמצא תחושה נעימה ואינטימית לצד חומרים איכותיים ואופן הרכבה מקצועי. כמו כן, לאחר הנעה, מגלים שעבור נסיעה עירונית מדובר ברכב נהדר, וככול שהמהירות עולה שלב, כך גם נוחות הנסיעה מעל השלב, כאשר נרשמים הישגים לא מעטים בריסון התנודות ובנסיעה חלקה גם על פני כביש משובשים.

בטיחות בפורד פוקוס

אם עד כה הייתם רגילים לכך שהגה חשמלי פוגם ביכולת לשלוט כהלכה על ההיגוי, הרי שבמקרה זה ההגה פועל באופן מדויק, יותר ממה שהיכרנו עד כה, ולו בזכות תגבור חשמלי שמגיע עם הדגם החדש. בנוסף יש לציין לטובה את השילדה הצייתנית ואת האחיזה המדויקת. בנוסף הגרסה החדשה מגיעה עם 6 כריות אוויר, מערכת  ייעודית עבור מניעת תאונות ואף ניתן ליהנות מנוחות ניטור ולחץ אוויר.חווית נסיעה

לצד העובדה שבדגם הקודם המנוע ייצר 150 כ"ס ואילו כיום הוא מייצר רק כ125 כ"ס, הרי שניתן לראות שבמבחן התוצאה מדובר ברכב משפחתי חזק, שנעים לגמוע עמו גם מרחקים ארוכים. עוד נציין שכיום היציבה הרבה יותר נעימה והרכב מאיץ ל100 קמ"ש תוך 9.2 שניות. מכאן שפורד פוקוס החדשה היא ללא ספק אחת המהירות שניתן למצוא בקטגוריה של המשפחתיות. על כן כאשר מחפשים אחר פורד פוקוס יד שניה למכירה, יש לפנות למקום איכותי כגון "אוטו קאר מוביל" ולמהר לסגור עסקה.

צריכת דלק פורד פוקוס

אין לדבר על בחירת רכב יד שנייה מבלי לדבר על צריכת דלק. ברור שמי שרוכש רכב יד שנייה מבקש לחסוך, ועל כן טוב לדעת שגם באופן יומיומי ניתן לחסוך כאשר בוחרים בפורד פוקוס יד שניה למכירה, ולו כי צריכת הדלק ממש טובה, כך שאם נעבור למספרים, נציין שבעת שיוט לצד נסיעה רגועה, ניתן להגיע ל14 ק"מ לליטר.